İpekyolu’nda Hizmetin Sınırı Çok Uzaklarda

İpekyolu'nda Hizmetin Sınırı Çok Uzaklarda

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ilçemiz kırsalındaki mahallelerimize ziyaretlerde bulundu.

Editor: Van Haber
17 Ağustos 2018 - 13:19

İPEKYOLU'NDA HİZMETİN SINIRI ÇOK UZAKLARDA

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ilçemiz kırsalındaki mahallelerimize ziyaretlerde bulundu.

Merkeze uzaklığı 47 km olan Ağzıkara, 51 km olan Yukarı ve Aşağı Güneyce, 28 km olan Aktaş Mahalleleri'ne gerçekleştirilen ziyaretlerde belediyemiz tarafından verilen hizmetler, Başkan Vekili Öztürk ve ilgili birim müdürlerince bizzat yerinde incelendi.

Renkli kilit taşı çalışmaları, yol yapım-bakım-onarım çalışmaları, okul ve cami bahçelerinin bakım-onarımı, cami ve taziye evleri desteği-tadilatı yapılan yerlerde incelemelerde bulunan Öztürk, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek, çözümler için görüş alışverişinde bulundu.  

Öztürk burada yaptığı açıklamada hizmetin yeri, zamanı ve sınırı olmadığı bilinciyle hareket ettiklerini vurgularken, Van Büyükşehir Belediyesi'nin kırsal mahallelere uzanan ana caddelerdeki asfaltlama hizmeti ile İpekyolu Belediyesi'nin kilit taşı uygulamalarının birleşmesi sonucu ortaya çıkan güzel tablodan duyduğu memnuniyeti belirterek Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Murat Zorluoğlu'na teşekkür etti. 

Bayrama sayılı günler kala gerçekleşen kırsal mahallelerdeki ziyaretler esnasında  çocukları da unutmayan Başkan Vekilimiz  Öztürk çocuklarla sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi ve bayramlarını kutladı. Öztürk ayrıca taziyesi olan bir aileye de ziyarette bulunarak başsağlığı dileğinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?