İpekyolu’nda Çocuklar İçin Holografik Gösteri Düzenlendi

İpekyolu'nda Çocuklar İçin Holografik Gösteri Düzenlendi

İpekyolu Belediyesi, çocuklara yönelik kültürel ve sosyal faaliyetlerine Holografik Gösteri "Meraklı Tilki ve Arkadaşları" nı da ekledi.

Editor: Van Haber
13 Mart 2019 - 15:24

İPEKYOLU'NDA ÇOCUKLARIN NEŞE KAYNAĞI BU KEZ HOLOGRAFİK GÖSTERİYDİ

İpekyolu Belediyesi, çocuklara yönelik kültürel ve sosyal faaliyetlerine Holografik Gösteri "Meraklı Tilki ve Arkadaşları" nı da ekledi. Engelsiz Yaşam Akademisi, Berivan Kültür Sanat Merkezi ve Erçek Yaşam Merkezi'nde 3 gün boyunca düzenlenen 5 seansta yaklaşık 1000 çocuğumuzun izlediği gösteri, gerek içeriği gerekse görsel şovuyla büyük beğeni topladı. Senaryosu pedagog denetiminde yazılan ve kendi kültürümüze, değerlerimize uygun öğeler barındıran "Meraklı Tilki ve Arkadaşları" Hologram Gösterisi, çocuk gelişimine zararlı hiç bir kelime ya da sahne barındırmama özelliğine sahip.

Özel Transparan perdesi sayesinde kurulduğu alanın arka kısmını da gösterebilen bir yapıda olan ve çocukların karakterleri bulundukları mekanda karşılarındaymış gibi gösteren Holografik Gösteri sisteminde, özel gösterim perdesinin arkasına kurulan fon ve yerleştirilen Led ışıklarla, görüntünün derinlikli bir hal alması sağlanıyor. Böylece beyaz projeksiyon perdesinden kurtulan karakterleri izleyen çocuklar etkileyici bir film ve etkinlik deneyimi yaşıyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_