ipekyolu’nda Buraya Çöp Dökülür Tiyatrosu

ipekyolu'nda Buraya Çöp Dökülür Tiyatrosu

İpekyolu Belediyesi personellerinin yazdığı ve sahnelediği "Buraya Çöp Dökülür" adlı tiyatro oyununun galası Devlet Tiyatrosu salonunda yoğun bir katılım ile yapıldı.

Editor: Van Haber
12 Şubat 2019 - 17:52

İPEKYOLU'NDA"BURAYA ÇÖP DÖKÜLÜR

İpekyolu Belediyesi personellerinin yazdığı ve sahnelediği "Buraya Çöp Dökülür" adlı tiyatro oyununun galası Devlet Tiyatrosu salonunda yoğun bir katılım ile yapıldı. Belediye çalışanlarınca kaleme alınan ve belediye hizmetleri yerine getirilirken yaşananların mizahi bir üslupla sergilendiği oyun, salonu dolduran izleyicilere keyifli ve neşeli anlar yaşattı.

Engelsiz Kafe çalışanı olan engelliler de dahil olmak üzere belediye personellerinin rol aldığı oyun sonunda sahneye davet edilen ve oyunu ailesi ile birlikte izleyen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, 2 yıl boyunca yapılan hizmetlerin yanı sıra, bu hizmetler yapılırken karşılaşılan zorlukların oyunda çok güzel anlatıldığını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye personelleri de, şartlar ne olursa olsun kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan V. Cemil Öztürk'e bir teşekkür plaketi takdim ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek