İpekyolu’nda Bebekler Sevgiyle Büyüyor

İpekyolu'nda Bebekler Sevgiyle Büyüyor

İpekyolu'nda Bebekler Sevgiyle Büyüyor

Editor: Van Haber
07 Haziran 2018 - 16:41

İPEKYOLU'NDA BEBEKLER SEVGİYLE BÜYÜYOR.

İpekyolu Belediyesi, toplum hayatının en önemli evrelerinden olan Doğum-Düğün ve Ölüm'de vatandaşlarımızın acı ve mutluluklarına ortak olarak yalnız olmadıklarını hissettirebilmek adına başlattığı "HAYAT BOYU YANINIZDAYIZ" projesine, Taziyesi olan vatandaşlarımıza yaklaşık 1 yıldan bu yana verdiği destek uygulamasının ardından, bu kez de yeni doğan bebekler için "SEVGİYLE BÜYÜTELİM" uygulamasını ekliyor.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün koordinasyonunda, yeni doğan bebekleri olan ailelere desteği içeren "SEVGİYLE BÜYÜTELİM" uygulaması çerçevesinde, ilçemiz sınırlarında doğan bebeklerimizim ailelerine Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk'ün kişiye özel tebrik mesajı ve hediyesinin yanı sıra, zıbın takımı, bebek bezi, şampuan, sabun, pudra, oyuncak, diş kaşıyıcı ve ıslak mendil gibi bebeklerin temel ihtiyaçlarını içeren bir hediye seti takdim ediliyor. Hediye setinin diğer bir önemli parçası da, yeni doğmuş bebek ve anne bakımı-sağlığına yönelik bilgiler içeren, uzmanlarca hazırlanmış broşürler.

Belediyemiz, "HAYAT BOYU YANINIZDAYIZ" projesinin üçüncü adımında ise; yeni evlenen çiftlerimizin destek ve mutluluklarına ortak olmak adına "BİR YASTIKTA BİR ÖMÜR" uygulamasında da son hazırlıklarını yaparak en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyor. İpekyolu Belediyesi, toplum hayatında, kültürel ve sosyal faaliyetlerin, en az alt ve üst yapı faaliyetleri kadar önemli olduğunun bilinciyle bundan sonraki hizmetlerini planlayacak ve hayata geçirecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?