İpekyolu Belediyesi’nden 103 Okula Spor Malzeme Desteği

İpekyolu Belediyesi'nden 103 Okula Spor Malzeme Desteği

İpekyolu Belediyesi sağlıklı nesiller yetiştirmek, gençleri spora özendirmek ve genç yetenekleri keşfetmek amacıyla spor malzemesi desteğinde bulundu.

Editor: Van Haber
22 Şubat 2019 - 22:59 - Güncelleme: 22 Şubat 2019 - 23:39

İPEKYOLU BELEDİYESİ'NDEN 103 OKULUMUZA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

İpekyolu Belediyesi sağlıklı nesiller yetiştirmek, gençleri spora özendirmek ve genç yetenekleri keşfetmek amacıyla spor malzemesi desteğinde bulundu. İpekyolu Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen spor malzemesi desteği töreninde spor malzemelerini öğrenciler adına okul idarecileri teslim aldı. Bu kapsamda ilçe sınırlarında buluna 103 ilkokul, ortaokul ve liselere okul başına 2 adet badmington top ve raketi, 5 adet futbol, 5 adet basketbol, 5 adet voleybol topları, 10 adet antrenman yeleği malzemelerinin yer aldığı setler hediye edildi.

İpekyolu Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Karahan da törende yaptığı konuşmada okullarımıza her alanda destek olmak adına tüm imkanların seferber edildiğini vurgulayarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik hizmetleri artırarak sürdürmeyi hedeflediklerini belirtti. Karahan ayrıca önümüzdeki günlerde de Futbol kaleleri, voleybol direk-fileleri ve basketbol potalarından oluşan spor malzemelerinin 10 okulumuza dağıtımının yapılacağını da müjdeledi. Tören, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Cumhuriyet Caddesi yeniden trafiğe açıldı
Cumhuriyet Caddesi yeniden trafiğe açıldı