İpekyolu Belediyesi 11 tane çok amaçlı spor sahasını hizmete...

İpekyolu Belediyesi 11 tane çok amaçlı spor sahasını hizmete sundu

İpekyolu Belediyesi eğitime, geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize verdiği önemi açık spor sahaları ile taçlandırarak toplamda 11 tane çok amaçlı spor sahasını 2018-2019 eğitim-öğretim sezonunda çocuk ve gençlerin hizmetine sundu

Editor: Van Haber
22 Eylül 2018 - 03:47

AÇIK SPOR SAHALARIMIZ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİN HİZMETİNDE

İpekyolu Belediyesi eğitime, geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize verdiği önemi açık spor sahaları ile taçlandırarak toplamda 11 tane çok amaçlı spor sahasını 2018-2019 eğitim-öğretim sezonunda çocuk ve gençlerin hizmetine sundu. Böylece Tunca Uras, Mustafa Necati, Özgür Coşkun, Kıratlı, Hürriyet, Sempaş, Hacı Ali Akın ilk ve Orta Okulları ile Özen Adalı, Vangölü, Necip Fazıl Kısakürek, Şehit İsmail Öztürk Liselerine yapılan spor sahaları yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerimizin yüzlerini güldürdü.

Akrilik kaplama zemin üzerine yapılan 105x180 cm boyutlarındaki modern basketbol sahaları çocuk ve gençlerimize belediyemiz tarafından hediye edildi. İpekyolu Belediyesi, alt ve üst yapı hizmetlerine verdiği önem kadar eğitimin de son derece önemli olduğu bilinci ile benzer çalışmalarına sezon boyunca devam edecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?