İnstagram'ın Güvenilir Çekiliş Hesabı: @cekilisdostum

İnstagram'ın Güvenilir Çekiliş Hesabı: @cekilisdostum
12 Ağustos 2020 - 17:38

İnstagram çekilişleri son birkaç aydır hiç olmadığı kadar popüler. Çekiliş etkinliği düzenleyen sayısız hesap ve marka ile karşılaşmak mümkünken, içlerinden pek azı gerçekten güvenilir.

@cekilisdostum, sayıları oldukça az olan güvenilir çekiliş hesaplarından biridir. Her gün en az bir çekiliş düzenler, sponsorlardan gelen hediyeleri, üyelerine dağıtırlar.

@cekilisdostum üyelerinin lehine kararlar alır

İnstagram genel çekiliş kuralları adı altında bir standart oluşturmuştur. Bu standart, her çekiliş sayfası tarafından farklı şekillerde yorumlanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 

@cekilisdostum standardın gerektirdiklerine riayet ederek yaptıkları çekilişlerde, üyelerinin şanslarını artırmak için bazı kuralları kendisine göre yorumlar. Örneğin pek çok çekilişe fake hesaplar katılamaz. Ancak @cekilisdostum sayfasındaki çekilişlere pekala bir ya da birkaç tane fake hesap açıp katılım sağlayabilirsiniz.

Çekilişler Nasıl Yapılıyor?

Çekilişler canlı yayında yapılıyor. Eğer canlı yayını izleyemediyseniz, merak etmeyiniz @cekilisdostum kazananları story kısmında paylaşıyor. Böylece kazanıp kazanmadığınızdan rahatlıkla haberdar olabiliyorsunuz.

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

@cekilisdostum tarafından yapılan çekiliş etkinliklerine katılım tamamen ücretsizdir. Çekilişi kazanmanız durumunda da sizden herhangi bir ücret talep edilmez. 

Yalnız her çekilişin kendine özgü bir takım katılım koşulları vardır. Bu katılım koşullarından birini dahi gözden kaçırırsanız çekiliş için yaptığınız kayıt geçersiz sayılır. 

Şansınızı artırmak adına, her gün yapılan hatta bazen bir günde birden fazla kez yapılan çekilişlere birden çok hesapla katılabilirsiniz.

https://www.instagram.com/cekilisdostum/ 

YORUMLAR

  • 0 Yorum