İnşaat ve Koltuk Temizliğinde Kurumsal Çözüm Yıldız Group

Hızla büyüyen kentsel dönüşüm ve yeni apartmanların yapılması ile birlikte inşaat temizliği de büyük ihtiyaç haline gelmiş durumda.

İnşaat ve Koltuk Temizliğinde Kurumsal Çözüm Yıldız Group
10 Şubat 2018 - 14:08

Hızla büyüyen kentsel dönüşüm ve yeni apartmanların yapılması ile birlikte inşaat temizliği de büyük ihtiyaç haline gelmiş durumda. Yenilenen yapılarla birlikte modern ve şık yapıların oluşması şehirlere daha güzel bir hava katarken ortaya çıkan inşaat atıkları, toz ve toprak gibi fazlalıklar için gerçekleştirilen inşaat temizliği bir çok firmanın talep ettiği hizmetler arasında yer almaktadır. Bu konuda bir çok başarılı işe imzasını atan ve özellikle kurumsal firmalara verdiği inşaat temizliği hizmeti ile adından başarı ile söz ettiren Yıldız Group uygun fiyatlarla İzmir'de inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği oldukça önemli ve uzun süren bir işlem olduğu için mutlaka kurumsal temizlik firmaları ile çalışmanız gerekiyor. İnşaat temizliği için hazırlanmış özel temizlik ekipmanları ve personeli ile yenilenen yapıları detaylı bir şekilde temizleyen Yıldız Group İzmir içinde yer alan tüm ilçelere bu hizmetini sunmaktadır.

İzmir ilçeleri arasında inşaat temizliği hizmeti genellikle Aliağa, Menemen ve Bornova ilçelerinde daha yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu doğrultuda özellikle izmir temizlik şirketleri uyguladığı çalışma politikası sayesinde inşaat firmalarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde evinizde veya apartmanınızda inşaat veya tadilat yaptırdıktan sonra temizlenmesi için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız 0 232 407 03 89 numaralı telefondan Yıldız Group firmasına ulaşabilirsiniz.

Firma inşaat temizliğinin yanı sıra banka temizliği, ofis ve okul temizliği hizmeti de vererek kurumsal bir servis sağlamaktadır. Tüm temizlik hizmetleri sözleşmeli ve faturalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir, kullanılan temizlik ürünleri oldukça kaliteli olup hijyenik Avrupa standartlarındadır.

Yaz aylarına doğru yaklaştığımız dönemlerde evlerde, ofislerde veya inşaatlarda oluşan böcekleri etkili ilaçlama yöntemi sayesinde kalıcı bir şekilde yok eden Yıldız Group insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal ürünler kullanmaktadır, kullanılan ürünler tamamen bakanlık onaylı olup uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Böceklerin yumurtlama dönemini öğrenip bu dönemlerde ilaçlama yaptırırsanız uzun süreli bir şekilde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

2014 yılından beri koltuk temizliği yapan Yıldız Group, bünyesinde bulunan modern koltuk temizleme ekipmanları ile kirlenmiş ve yıpranmış koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve parlak bir hale getirmektedir. Sigara kokusu, yemek lekesi ve kirli hava nedeniyle deforme olan koltuklarınıza profesyonel bir çözüm arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum