İngiltere Vizesi Online Başvurusu

İngiltere vizesi için yapılması gereken pek çok başvuru adımı bulunuyor. Başvurunun doğru bir şekilde yapılması açısından bu adımlar oldukça önemli oluyor.

İngiltere Vizesi Online Başvurusu
22 Kasım 2019 - 15:25

İngiltere vizesi için yapılması gereken pek çok başvuru adımı bulunuyor. Başvurunun doğru bir şekilde yapılması açısından bu adımlar oldukça önemli oluyor. Bu adımları detaylı bir şekilde incelersek en önemli adım şöyledir;
Online Form
Başvuru formu sitesine girerek online form sayfasına giriş yapılması gerekiyor. İnternet üzerinden bu formu kusursuz ve doğru bir şekilde doldurmanız gereklidir. Chrome 30-29, Firefox 25 sistemleri üzerinden tarayıcı kullanmanız oluşabilecek tüm sorunlara engel olacaktır.
Vize Başvurusu Dikkat Edilmesi Gerekenler
İngiltere vizesi için dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar bulunuyor. Bu noktalardan birisi de maddiyat oluyor. Eğer bütçeniz belli birkaç harcama ile yeterli ise bu durumda vize durumu sizin için iyi bir seçenek olmayacaktır. Vize başvuru merkezi sizden fazla masrafı değil bütçenize uygun harcamaları bekler.
Formda sunduğunuz her bilginin doğru olması gerekiyor çünkü vize merkezi belgeli, kanıtlı dokümanlar ister. Mesela bu belgeye en iyi örnek maaş bordrosu olabilir. Yani belgelerin mutlaka bir resmiyeti ve kanıt niteliği bulunması gerekiyor.
Daha önce yapılmış olan İngiltere vizesi başvuruları aktif olarak sistemde yer alıyor. Yani daha önceki belgeler ve red durumu anında karşınıza çıkabilir bu durum için asla karşınıza çıkan vize merkezi görevlilerine yalan söylemeyin. Her şeyi doğru bir şekilde yanıtlayın. Bu durum çoğu zaman yaşanmaktadır daha önce red alan kişiler daha sonraki başvurularında daha iyi dursun diye yeni bilgiler ile daha farklı bir dosya hazırlamaktadır. Bu durum asla vize görevlisinin gözünden kaçmaz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum