İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri

 Öğrenci vizesi için İngiltere’den vize almak isteyenler sürecin hassas bir şekilde yürütüldüğünü bilmelidir. İngiltere Öğrenci Vizesi için bir kez ret almış biri daha sonraki vize taleplerinin de önünü kesebilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri
22 Kasım 2019 - 16:15

 
 Öğrenci vizesi için İngiltere’den vize almak isteyenler sürecin hassas bir şekilde yürütüldüğünü bilmelidir. İngiltere Öğrenci Vizesi için bir kez ret almış biri daha sonraki vize taleplerinin de önünü kesebilir. Öğrenci vizesi ücretleri ise birkaç başlığa göre farklılık gösterir
İngiltere öğrenci Vizesi Ücretleri Neye Göre Farklılık Gösterir?
 Öğrenci vizesi ücretleri süreye göre farklılık gösterir. İngiltere öğrenci vizesi 6 aylık alınacağı zaman ücret 13 USD olur. Bu süre 2 yıllık zaman dilimine çıktığında ücret 429 USD olacaktır. 5 yıllık vize ücretinde 780 USD yeterli olur. 10 yıllık vize için gerekli ücret ise 978 USD olacaktır. Süre dışında Vize ücretlerini etkileyen farklı etkenler de bulunabilir. Bunlar ekstra servisler olarak görülebilir. Süreci hızlandırmak için yapılacak işlemler ekstra servislere girer. Aynı şekilde İngiltere Öğrenci Vizesi alırken esneklik sağlamak adına yapılan işlemler de ekstra servis olarak görülür. Bunlar zorunlu işlemler değildir.
 Ödeme için yapılacak işlemler online olarak gerçekleşiyor. İlk olarak başvuru formu online olarak dolduruluyor ve Vize Başvuru Merkezi randevusu veriliyor. Son aşamada ise kredi kartı ile yine online olarak ödem yapılıyor. Ödeme sonunda ise mail adresinize ödemenin yapıldığını gösteren dekont geliyor. Mailinize gelen dekontun bir çıktısını almanız ise şart. Çünkü bu çıktının dosyanızda bulunması gerekir. Gerekli ödeme işlemleri sonrasında vize işlemleri devam edecektir.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum