İngiltere Konsolosluğu İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere Konsolosluğu İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi Nasıl Alınır?
05 Eylül 2019 - 23:13

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi, yasal olarak İngiltere'de yaşarken yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanların bu 1 yılın sonunda Birleşik Krallık’ta aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilmek amacıyla İngiltere İçişleri Bakanlığı (Home Office) nezdinde başvuru yapabilecekleri İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden biridir. CSS Legal ile vize başvuru işlemlerini başlatan kişiler, hangi vize türüne sahipken bu vizeden yararlanabileceği ile ilgili de gerekli bilgileri alabileceklerdir.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesinin ayırıcı özelliği bu vizeye Türkiye’de İngiltere Konsolosluğu nezdinde başvurulamaması ve sadece İngiltere’den başvuru yapılabilmesidir. Bu İngiltere vizesi, sadece İngiltere’de yasal çalışma izinleri alınarak aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanlara bir senenin sonunda İngiltere’de aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilsin diye verilen bir İngiltere vizesi türüdür. CSS Legal yorum ve analiz gerektiren İngiltere Ankara Anlaşması çalışan vizesi başvurularının prosedürleri ve bu vizeden nasıl yararlanılabileceği hususunda danışanlarına bilinmesi gerekenleri aktararak doğru bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır.

Ankara Anlaşması çalışan vizesine İngiltere’de Tier-4 öğrenci vizesi ile bulunan kişiler, haftalık 20 saat çalışma izinleri olduğu için başvuru yapabilirler. İngiltere’de eğitim alınacak okul veya kurum seçimi noktasında Student Portal International Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı firması ile de iletişime geçilebilir. Başvuru sahibi İngiltere’de üniversite ya da uzun dönem eğitim programı dahilindeyken, Ankara Antlaşması çalışan vizesi başvurusu yapıp çalışmaya başlar ve 1 senenin sonunda uzatım başvurusu yapar, 5. Senesinde süresiz oturuma başvurur ve süresiz oturum izni ile 1 sene daha İngiltere’de yaşayarak 6. Senesinde ise İngiltere vatandaşlığı başvurusuna hak kazanır.

CSS Legal şikayet edilen İngiltere’nin bu zor ve karmaşık vize başvuru şartları noktasında bilinmesi  gereken tüm detayları danışanlarına aktarmaktadır.

CSS Legal Danışmanlık 2006’dan bu yana Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

İngiltere Ankara Anlaşması çalışan vizesi, İngiltere yerleşim vizesi, İngiltere çalışma vizesi, İngiltere evlilik vizesi, İngiltere turist vizesi ve İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları alanında uzman kadrosuyla hizmet veren CSS Müşavirlik, İngiltere vize reddi ve vize reddine itiraz konularında da alanında en iyi firmaların başında gelmektedir.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services bu zorlu İngiltere vizesi başvurularında hizmet alınabilecek ve vize reddi alma ihtimalini en aza düşürebilecek Londra merkezli bir danışmanlık firmasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum