İnfluencer Marketing Ajansı Ne İş Yapar?  

İnfluencer Marketing Ajansı Ne İş Yapar?  
14 Ocak 2020 - 14:54


İnfluencer Pazarlama, özellik dijital pazarlama son 2 yılda dijital pazarlama konularından önemli bir hal aldı. Youtube, Instagram, Facebook gibi platformlarda sözü dinlenen, takipçisi çok olan, paylaşım/etkileşim oranını değerli olan kişilere influencer denilmektedir.
 
HorizonAd, performans pazarlama konularında hizmet veren bir  ekip olduğundan dolayı trend olan ve kullanıcıların güven verdiği influencerlarla çalışmalar yapıyoruz.
 
Tam olarak sistem şu şekilde işlemektedir;
 
Bizimle iletişime geçiyorsunuz ve bize kim olduğunuzu, neler yapmak istediğinizi, ön plana almak istediğiniz ürün/hizmet gibi detayları bizimle paylaşıyorsunuz.
 
Size uygun influencer ve platformu belirliyoruz.
 
Ekibimizle birlikte size uyacak şekilde bir proje çıkartıyoruz hem marka tarafını hem influencer marketing ajansları tarafını koordine ederek projeyi hayata çıkartıyoruz.
 
Proje sonrasında ulaşılan kitle, yapılan çalışmaların neler olduğuna dair raporları şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.
 
Sizde trend olan ve sözü dinlenen influencerlarla çalışma fırsatını kaçırmayın! Hemen bizimle iletişime geçmek için info@horizonad.com adresine mail atabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum