Influencer Ajansı

Influencer Ajansı

Teknolojinin getirisi olan mesleklerden olan influencerlık, influencer ajansı kavramını da beraberinde getirdi.

Editor: Van Haber
09 Ocak 2019 - 15:52

Teknolojinin getirisi olan mesleklerden olan influencerlık, influencer ajansı kavramını da beraberinde getirdi.

Herhangi bir ürün tanıtımı yapmak için reklam ajansı gibi influencer ajansı da ziyaret edilmeye başladı. Bu ajanslarda kayıtlı olan ve yasal olarak çalışan birçok başarılı influencer, son derece önemli olan reklam işini üstleniyor. Başarılı ve güvenilir sonuçlar almak istediğinizde bu kişiler ürün ve hizmetlerinizi deneyerek doğal ve samimi biçimde tanıtır. Böylece etkin bir reklam süreci gerçekleştirmiş olursunuz.

Sosyal Medya Uzmanları

İnternetin getirisi olan sosyal medya uzmanları, sosyal medya ajansları gibi influencer ajansı da son yıllarda popüler olmaya başladı. Öyle ki son birkaç yılda video kanallarında ciddi bir paylaşım süreci başladı. Herkes yemek yapıyor, şarkı söylüyor, makyaj yapıyor ya da bir şeyler tanıtıyor, milyonlarca insan da bu kişileri takip ediyor. Böylece yeni bir sistem ortaya çıkarak herkes her şeyi evinden çıkmadan öğrenir hale geliyor. Pratik bilgilerden derslere kadar birçok farklı konu, online platformlar üzerinden kitlelere ulaşabiliyor.

Doğru Kitlelere Ulaşabilmek

Influencer ajansı Türkiye  ve dünyada markaların doğru hedef kitlelerine ulaşmasını sağlıyor. Böylece genç kitleyi hedefleyen bir marka, yaş ortalaması 50 olan kişilere dert anlatmak zorunda kalmıyor. Aynı zamanda en önemli aşamalardan biri olan ürün incelemelerinde kullanıcının samimi şekilde olumlu ve olumsuz geri bildirimlerini paylaşarak ürün hakkında detaylar paylaşması mümkün oluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciş'te Festival
Erciş'te Festival
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu