İkinci El Eşyalarınızı Evinizden Alıyoruz

İkinci el eşyalarını değerlendirmek isteyenler bizimle iletişime geçerek hem bu eşyaları ne yapacağım derdinden kurtuluyor hem de bu eşyaları bize satarak para kazanıyor.

 İkinci El Eşyalarınızı Evinizden Alıyoruz
22 Ekim 2018 - 16:24
Reklam

İkinci el eşyalarını değerlendirmek isteyenler bizimle iletişime geçerek hem bu eşyaları ne yapacağım derdinden kurtuluyor hem de bu eşyaları bize satarak para kazanıyor. İkinci el eşyalarınızı değerlendirmek için ikincielmerkezi.net adresi üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

 

İstanbul'da Her Yerdeyiz

İkinci el eşya alanlar olarak İstanbul'un birçok semtinde aktif olarak çalışıyoruz. İkinci el eşya dükkanlarımızda müşterilerimizden az kullanılmış veya orta seviyede kullanılmış eşyaları satın alıyor ve bu eşyaların bakım onarım işlemlerini yapıyoruz. Bakımı yapılan eşyaları daha sonra aynı ikinci el eşya dükkanımızda satışa sunuyoruz. Böylece ihtiyacı olduğu halde sıfır eşya alacak gücü olmayan vatandaşlara da yardımcı oluyoruz.

 

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Fiyata Satın Alınır

Bağcılar ikinci el eşya alanlar olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin verdiği adrese giderek satmak istedikleri eşyaları değerinde bir fiyata satın alıyoruz. Satın aldığımız ikinci el eşyalar arasında her türlü ofis ve ev eşyası yer alıyor. Mutfak eşyalarından oturma takımlarına, mobilyalardan beyaz eşyaya kadar bütün eşyaları satın alıyoruz. Bağcılar'ın yanı sıra Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak da avcılarda da dükkanımız bulunuyor. Gerek Bağcılarda gerekse Avcılarda her türlü ikinci el eşyanın alım ve satım işlemini yapıyoruz. Üstelik ikinci el eşya alan firmalar arasında en yüksek fiyata eşya alan firma olarak ön plana çıkarken eşyaları satarken de müşterilerimize elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz.

ikincielmerkezi.net

YORUMLAR

  • 0 Yorum