i-Dönüşüm Uygulamaları

i-Dönüşüm kâğıt fatura, kargo gibi maliyetler ile kargonun takibi ile faturaların 10 sene fiziksel olarak arşivlenmesi gibi konuları ortadan kaldırmak ile birlikte; iş ve işlem sürelerinin kısalmasına da olanak sağlamaktadır.

 i-Dönüşüm Uygulamaları
27 Temmuz 2018 - 20:12

i-Dönüşüm kâğıt fatura, kargo gibi maliyetler ile kargonun takibi ile faturaların 10 sene fiziksel olarak arşivlenmesi gibi konuları ortadan kaldırmak ile birlikte; iş ve işlem sürelerinin kısalmasına da olanak sağlamaktadır. İş dünyasının merkezinde yer alan i-Dönüşüm uygulamaları, bütün ekonomik birimleri, kayıt düzeni içinde şeffaflaştırıyor. Peki i-Dönüşüm nedir?

 

i-Dönüşüm’ün i’si Internet oluyor. Kâğıt üzerinde ve elektronik ortamda dönen tüm muhasebe kayıtları, iş süreçleri kademeli olarak Internet ortamına geçiyor. İşte bu noktada tüm bu değişimlere ayak uyduran ve alanında zirvede yer alan i-donusum.com.tr/ hizmetleri aşağıda yer alıyor.

 

Uyumsoft tarafından hayata geçirilen i-dönüşüm entegratörü iş dünyasının ekonomi merkezinde gün geçtikte daha da fazla yerini alan elektronik dönüşüme i-donusum.com.tr adresinde hayat vermektedir.

 

Digital hayatı kolaylaştıran i-donusum hizmetleri kağıt ile değil; aynı hukuki niteliklere sahip elektronik ortam uygulamaları ile hizmet sunar.

 

i-Dönüşüm Hizmetleri

 

e-Fatura: e-Defter

 

e-Arşiv

 

e-Bilet

 

i-Mutabakat

 

Bu hizmetlerin yanı sıra i-dönüşüm sitesinde “ Doküman Merkezi “ başlığı altında, mali mühür başvurusu, e-defter e-arşiv uygulama broşürleri gibi hizmetler ile edindiğiniz ürünlerin kurulumu ve kullanımı hakkında bilgi edinmek haricinde Kurumsal İş Sistemleri ve Ar-Ge Web Çalışmaları hakkında da hizmet almak mümkündür.

https://i-donusum.com.tr/

YORUMLAR

  • 0 Yorum