Hizmet Verdiğiniz Sektörde Firmanız Müşterilerinize Ulaşsın

Hizmet Verdiğiniz Sektörde Firmanız Müşterilerinize Ulaşsın

Firmaekle.net sitesi üzerinde firmanızın ilanını koyabilir ve böylece bir hizmete ihtiyacı olan müşteriler size ulaşabilmektedir.

Editor: vadi
15 Ağustos 2018 - 16:12 - Güncelleme: 15 Ağustos 2018 - 16:29

 

Firmaekle.net sitesi üzerinde firmanızın ilanını koyabilir ve böylece bir hizmete ihtiyacı olan müşteriler size ulaşabilmektedir. Müşteriler ile firmalar arasındaki ortak bir köprü işlevini gören site üzerinde doğrudan firmanıza ait çeşitli bilgileri de verme imkanınız olmaktadır. Güzel bir reklam alanı olan bu sistem ile doğrudan kolay ulaşılabilir olmakta ve bir bölgede firmanızın ilanı görülerek talep görebilmektedir. Bu tür ilanlarda Alışveriş, Banka, Otomotiv, Denizcilik, Danışmanlık, Sigorta, Diğer Sektörler, Sağlık ya da diğer çeşitli sektörler yer alır. Her birini siteye firmanızı ekleyerek sağlayabilir ve firma rehberi aramalarında kullanıcıların karşısında doğrudan çıkabilirsiniz.

 

Firmamın İlanı Nasıl Görülüyor?

Belirlenen anahtar kelimelerinize göre kullanıcılar sizin firmanızın ilanını görmektedir. Örneğin İstanbul firma rehberi için bilgisayar-bilişim hizmeti için arama yapan bir kullanıcı, sizin firmanız ve diğer bu alanda hizmet veren firmaların isimlerini görür. Her biri üstten alta göre sıralanmış bir şekilde düzenlenmektedir. O yüzden burada ön sıralarda yer almak, diğer rakiplerinizin tercih edilme etkenini azaltacaktır. Bunun içinde firmanızın tüm bilgilerini doğru şekilde yazmalı ve dikkat çekici öğeleri doğru şekilde kullanmalısınız. Eğer ki aranan sektörde ilk sırada yer almak istiyorsanız Gold üyelik satın alınmalıdır.

Gold Üyeliğin Firmama Katacağı Fayda Nedir?

Bu fayda doğrudan, arama yapıldığında firmanızın ilk sırada çıkmasını sağlar. İlk sırada en önde çıkan firmanızda bir müşteri tarafından tıklanmaya daha müsaittir. O yüzden altlara düşmemek hatta ikinci sayfalarda görünmemek adına Gold Üyelik paketi satın alınarak kullanılabilir. Bu da size pek çok yönden olumlu bir geri dönüş sağlayacaktır. Gold Üyelik sistemi normal olarak Firma Ekle işlemi yaptıktan sonra alınabilir. Firmanızı ekledikten sonra sitenin ana sayfasının sağ üst panelinde Gold Üyelik kısmına tıklayarak yapacağınız adımları görebilirsiniz.

Normalde Firma İlanı Vermek Firmaekle.net’te Ücretli mi?

Gold üyelik paketi ücretlidir. Fakat ilanınızı normal olarak siteye eklemek için sizden ücret alınmamaktadır. O nedenle firma ekle işlemlerinizi hiçbir bedel ödemeden yapabilirsiniz. Fakat sizin gibi aynı sektörde çeşitli firmaların ilanını koyduğunu da baz almalı ve bunun için önemli bir adım atarak ön sıralarda yer almaya da bakmalısınız.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı