Hisar çay günlerinizde!

Günün en keyifli saati çay saatleri! Uzun sohbetlerin eşlikçisi çay keyifli zaman geçirmenin anahtarlarından biri. Hisar yalnızca yemeklerinizi değil günün her anını düşünen ürünler üretiyor. Birbirinden güzel çay ve kahve saati yardımcıları sizleri bekliyor

Hisar çay günlerinizde!
05 Ağustos 2020 - 10:46

 

 

Günün en keyifli saati çay saatleri! Uzun sohbetlerin eşlikçisi çay keyifli zaman geçirmenin anahtarlarından biri. Hisar yalnızca yemeklerinizi değil günün her anını düşünen ürünler üretiyor. Birbirinden güzel çay ve kahve saati yardımcıları sizleri bekliyor. Üstelik büyük yaz indirimi ile şimdi her eve misafir oluyor. Ne tür bir çay tercih ederseniz edin, eğer çay hazırlamayı seviyorsanız, günlük rutininizin hoş ve sağlıklı bir parçası veya hoş bir ara olabilir. Çay, neredeyse medeniyet kadar eski bir içecektir. Çay içmek gerçekten keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Bu güzel zamanı şık bir https://www.hisar.com.tr/ çay seti ile tamamlamalısınız. 

 

Çay seti

 

Her bütçeye hitap eden Hisar, bireysel çay bardakları ve tabakları ile birlikte bir veya iki kişilik temel servilerden tabak, kek standı ve daha fazlasına sahip zarif çok parçalı akşam yemeği servisi çay setlerine kadar çeşitli modeller sunuyor. Hisar çay setleri favori koleksiyonlardır. Günlük çay takımlarımız ve özel günlerde çay servisi için oldukça şık ve zarif koleksiyonlarımız var.

Çay tabağı

 

Oval, kare ya da sade... Siz tarzınızı belirleyin ve Hisar’a uğrayın. Harika metal çay tabakları set halinde satılıyor ve mükemmel tasarımıyla kendine aşık ediyor. İstediğiniz boyut ve tarzda tabaklar ile siz de sunumlarınızı en güzel hali ile tamamlayacaksınız. 

Kanepelik

 

Üçlü ya da ikili kanepelik modelleri ile şık davet sofralarınızı taçlandırın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum