Her Araç Modellerini Kusursuz Bir Şekilde Oto Ekspertiz...

Her Araç Modellerini Kusursuz Bir Şekilde Oto Ekspertiz Çalışmamızla Test Ediyoruz!

Paranızı bir araç için yatıracağınız zaman araştırma yapmanız ve aracın temiz olmasını istemeniz oldukça normaldir.

Editor: bazkriz
05 Ekim 2018 - 17:18 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 17:49

Paranızı bir araç için yatıracağınız zaman araştırma yapmanız ve aracın temiz olmasını istemeniz oldukça normaldir. Fakat aracın bir takım sorunları olduğunda, satıcı size bunu belirtmek istemeyebilir. Kazalı bir araç satın almamak ya da motoru ile alakalı sıkıntısı olan araçları da satın almadan önce bilmek istiyorsanız, Beykoz oto ekspertiz hizmetimiz her zaman sizlerle. Her daim kendini geliştiren ekiplerimiz, bilgisayarlara yüklenen özel yazılımlar aracılı ile test cihazlarını kontrol ederek araçlarınızın muayene, test, inceleme işlemlerini yaparak tüm neyi varsa açığa çıkarmaktadırlar.

 

Elde Ettiğimiz Sonuçları Sizlere Nasıl mı Aktarıyoruz?

Öncelikle bilgisayarlı raporlama sistemlerimiz Kavacık oto ekspertiz faaliyetlerimizde nasılsa yine aynı formatta bu şubemiz üzerinden de verilir. Amacımız sizlere her zaman doğru olan tarafsız bir sonuç sunabilmektir. O yüzden aracın tüm sorunları, arızaları, kaza durumları ya da diğer problemlerini sözlü ve yazılı olarak aktarırız. Sizde araç hakkında araç ekspertiz raporu ile bilgi sahibi olarak aracı satın alıp almayacağınıza net bir karar verebilirsiniz.

 

Satın Almayı Düşündüğünüz 2. El Aracın Girdiği Testler

Her test, aracın önemli bir alanının keşfedilmesi ve var olan sorunların görülebilmesini sağlar. O yüzden Beykoz araç ekspertiz ile; OBD beyin testinin yapılması, motor testinin uygulanması, frenlerin ve süspansiyonların kontrollerinin yapılması, araç boyasının incelenmesi ve kaporta kontroller, alt bölüm kontrolü, lastikler ve daha fazlası da bu kapsamda incelenir. İletişim kurmak, konumumuzu öğrenmek ve bilgi edinmek için otoekspertizbeykoz.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı