HD Film İzleme İmkanı ile Artık Filmler Çok Daha Net

Bir online film izleme sitesine girdiğiniz zaman bakmanız gereken ilk şey hd film izle imkanı sunup sunmadığınız.

HD Film İzleme İmkanı ile Artık Filmler Çok Daha Net
01 Haziran 2020 - 13:37

Bir online film izleme sitesine girdiğiniz zaman bakmanız gereken ilk şey hd film izle imkanı sunup sunmadığınız. Bunun bir üst noktası ise 1080p film izle seçeneğidir ki bu seçimlerin her biri görüntü kalitesini temsil etmektedir. Böylece çok daha keyifli dakikalara imza atacak bir film izleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi film sitelerinde tüm filmler aynı sayfada ve karışık olarak listelenmektedir. Doğrusu bu oldukça kafa karıştırıcı bir durum olmaktadır. Ancak sitede bir de filtreleme seçenekleri vardır. İşte bu seçenekleri kullanarak kendi zevkinize uyan filmleri listeletebilirsiniz. Örneğin film türünden öncelikle yerli film izle, Türkçe dublaj film izle, yabancı film izle gibi seçimleri kontrol ederek size uyanı seçiniz. Hemen ardından görüntü kalitesini yansıtan full hd film izle seçeneğini belirterek seçimlerinize devam ediniz. Bu şekilde seçimlerinizi yaptıktan sonra karmaşık gelen filmleri bir kenara itecek ve sadece sizin hoşunuza gidebilecek filmlerin görüntülenmesini sağlayacaksınız.

IMDb Puanını Göz Ardı Etmeyin

IMDb puanı film sektöründe çıkan – izlenen filmlerin o filmi izleyenlerin verdikleri puanların kitlesel puan ortalamasını almaktadır. Dolayısıyla yerli filmler izle, yabancı film izle gibi seçimleri gerçekleştirmeden önce izlemek istediğiniz filmin IMDb puanını kontrol etmelisiniz. Bilmelisiniz ki puanı 5’in daha altında olan filmler genelde vasat denilebilecek düzeyde çıkmaktadır. Nadiren de olsa 5 puan ve altındaki filmler güzel çıkabilmektedir ancak bu oldukça nadirdir.

Site Kullanıcılarının Yorumlarını Kontrol Edin

Online film izleme imkanı sunan tüm siteler kullanıcıların yorumlarını önemsemektedir. Kullanıcı yorum sistemi ile entegre edilmiş bu siteler sayesinde bir filmi sizden daha önce izleyenlerin olumlu ve olumsuz tüm görüş ve yorumları sıralanmaktadır. Bu şekilde izlemek istediğiniz filmin kullanıcı yorumlarını kontrol ederek o film hakkında daha fazla bilgiye ve hisse sahip olabilirsiniz.

Filtreleme Yapmayı Göz Ardı Etmeyin

Filtreleme karşınızda listelenmesini istediğiniz filmlerin genel özellikleridir. Sırası ile aşağıdaki filtreleme sistemlerini kullanmanızı öneririz;
  • 1080p film izle, hd film izle, full hd film izle: Bu filtre seçenekleri görüntünün ne denli güzel, net olduğunu simgelemektedir.
  • Yerli film izle, Türkçe dublaj izle, yabancı film izle: Bu seçimler sizin izlemek isteyeceğiniz filmlerin DİL yapısına göre listelenmesini sağlar.
  • Yapım Yılı: Filmin çekildiği değil o filmin sinemalara çıkış yılını temsil eder.
  • Kategori: Beğendiğiniz film türlerini temsil eder. Örneğin; animasyon, dram, hint filmleri gibi.
Kaynak: https://hdfilmizlet.org/
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum