Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi
26 Kasım 2019 - 23:49

Kullanıcıların ihtiyaçlarının daha önce belirlendiği ve hemen teslim edilen geliştirilmiş web sayfalarına hazır web sitesi denir. Bir gün içerisinde hazırlanan web sitelerinin en iyi tarafı hazır web şablonu var ise web sitesi hazır hale getirilir. Ağırlıklı olarak hazır şablon ile hazırlanan web siteleri aynı şablon ile birçok kez yapılıp teslim edilebilir. Hazır web sitelerinde birbirlerinden ayıran en büyük özellik ise firma için kullanılan logo ve firma bilgileridir. Ücretsiz Word press temaları ile yapılan hazır web sitesi genellikle aynı gün hazır olur. Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu uzman kadrosuyla kısa süre de web sitenizi hazır hale getirmiş olur. Sitemiz de hazır olarak bulunan şablonlar her sektöre özel olarak yapılır. Her sektöre ait mutlaka taslağımız bulunur. Özellikle son zamanlar da rağbet gören yemek menü tasarımları ve siteleri aktif olarak rağbet görmektedir. Şablonlarımız kısmından istediğiniz tasarımı seçmeniz mümkün.

Nasıl Yapılır?

Hazır web siteleri müşterilere sunulan standart yapıda yapılan sitelerdir. Siteyi herhangi bir HTML ve program kodu bilgisine gerek kalmadan kolayca oluşturup, yayınlayarak istediğiniz zaman da güncelleyebiliriz. Web site şablonlarında da beğendiğiniz şablonu rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Hazır web siteleri çok az emekle hızlı bir biçimde oluşturulan sitelerdir. Web tasarım ve geliştirme olarak yüksek ücretlere mal olmaz. Hem maliyet hem de zamandan tasarruf ettiren hizmet grubudur. Hazır web siteleri kurulurken içerik yönetim sistemleri, e-ticaret scriptleri ve web site kurucularına ihtiyaç olacaktır. Web site kurma adımlarını büyük titizle yapmak da fayda var.

Neden Hazır Web Siteleri?

Ara yüzleri kullanım kolaylığı sağlar ve anlaşılması da oldukça kolaydır. Beş adımda web sitesi kolaylıkla oluşturulur ve hemen yayına alınır. Binlerce şablon arasından istediğinizi seçebilir ve renk uyumuna da kendiniz karar verebilirsiniz. Kullanışlı alt yapısı sayesinde ilk olarak taslak atılır sizlere. Beğenmediğiniz veya değiştirmek istediğiniz bir durum da istediğiniz düzenlemeyi yapma hakkına sahipsiniz. Firmamız da çalışan personellerimiz sizlere kullanıcı adı ve şifresi vererek siteye girmenizi sağlar. Site de istediğiniz değişiklikleri yapacağınız gibi personellerimiz ile irtibata geçerek de değişiklikleri onlara yaptırmanız mümkün. Hazır web siteleri en baştan tasarlanacak olan sitelere göre daha uygundur. Fiyat olarak her zaman müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Web sitesi yaptırmak istediğinize karar verdiğiniz az firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz size hazır tasarımlarımızı göstererek nasıl bir site yaptırmak istediğinize dair bilgiler alacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda sizlerin isteğine göre tasarımlar çizilir ve sizlere birer örnek gönderilir. Onay verdiğiniz sırada gün içerisinde hazır web sitesi firmanıza kurulmuş ve aktif hale getirilmiş de olur. Hazır web sitelerinin en büyük avantajı da kısa süre de dizayn edilip aynı gün kurulmuş olmasıdır.

Hazır Web Siteleri Nasıl Yönetilir?

Kullanıcıya ait olan web siteleri şablonlarını yönetmek oldukça basittir. Türkçe panel olarak yapmış olduğumuz web sitelerini kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak yönetmeniz mümkün. Bilgisayar ve internet ortamı olan her yerden siteye giriş yaparak paneli yönetebilirsiniz. Resim ekleme durumlarında firmamızın uzman personellerinden destek almanızı öneririz. Çünkü resimler de piksel ayarlamak çok önemlidir. Firma olarak birbirinden farklı kategoride hazır paketler sunuyoruz. Hazır web siteleri müşterilerin istekleri doğrultusunda güncellenerek istedikleri boyuta getirilir. Sizden önce birçok müşteri kullandığı için hazır halde bulunan web sitelerine ufak tefek dokunuşlar yaparak daha iyi hale getirilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum