Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı, aslında hastanelerde kullanılan yatakların ev tipi modelleridir ve hastanızın tedavi süreci için yatakları kiralayabilir veya satın alabilirsiniz

Editor: Van Haber
11 Kasım 2018 - 02:26

Hasta Yatağı, aslında hastanelerde kullanılan yatakların ev tipi modelleridir ve hastanızın tedavi süreci için yatakları kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Hasta Yatakları, ameliyat gibi sağlık operasyonu geçirmiş hastanızın evdeki tedavi sürecine yardımcı olmaktadır. Hastanede değil de bir ev ortamında tedavi gören hastanızın morali yüksek ve olumlu yönde olacaktır. Hasta Yatağı sağlık yönünden tedavi görmesi gereken hastanızın sosyal faaliyetlerini ve fiziksel hareketlerini gerçekleştirmesini kolaylaştıracaktır.

Hasta Yatağı

Son günlerde sadece hastalar için değil yaşlı bireyler için de satın alınan bu yataklar kullanacak kişileri konforlu ve rahat bir şekilde tedavi görmesini sağlar. Her geçen gün kullanımı yaygınlaşan bu yataklar hakkında ciddi anlamda olumlu geri dönüşler almaktayız. Şehirde yaşıyorsanız tabi sağlık imkânı ve farklı seçenekler sunulacaktır. Ancak trafik vb. durumla karşılaşmanız hastanızın sağlığı için kötüye işaret edecektir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama, üretimini yılların tecrübesi ve deneyimi ile gerçekleştiriyor ve yıllardır birçok hastane yatağının üretimini ve bakımını sağlıyoruz. Firmamız olarak kiralama hizmetini ve satışını sunduğumuz bu yatakların teslimatını ve bakımını üstleniyoruz. Müşteri memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız. Hastalarımızın tedavi süreci içerisinde ihtiyacı olacak her şeyi düşünerek tasarladığımız hasta yataklarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Seçmeniz gereken Hasta Yatağı Modelini doktorunuza sorabilir veya internet üzerinden geniş çaplı bir araştırma ile karar verebilirsiniz. Fiyatını modeline ve yanında verilen aparatlara göre belirlediğimiz bu yatakların çok fazla modeli bulunmaktadır. Motorlu, Kumandalı, Asansörlü, Havalı gibi çok fazla seçeneği bulunan bu yatakları hastanızın ihtiyaç duyduğu tedavi şekline göre seçmelisiniz.

Şifa Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Fiyatları, satışını ve kiralama hizmetini sunan Medikal firmalar teslimat, kurulum ve kiralama hizmetiyse geri alım işlemlerini ücretsiz yapmaktadır. Hastanızın tedavi gördüğü hasta yatağından düşmemesi için korumalık çok önemlidir. Ayrıca korumalığın önemi kadar serum askısı, şilte vb. aparatların da kaliteli olmasına dikkat ediyor ve önem gösteriyoruz. Hasta bakıcılarının yüzünü güldüren bu çalışmalar sadece hasta bakıcının değil hastanın da yüzü güldürüyor. Firmamız olarak Medikal Firmalar arasındaki rekabet de otoriter düzeyde üst sıralarda bulunuyor. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağladığımız için gün geçtikçe büyüyor ve yenilikçi düşüncemizle gelişiyoruz.

Kaynak: SEO

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek