Hasta Yatağı Satışı Ve Kiralama Hizmetleri

Hasta Yatağı Satışı Ve Kiralama Hizmetleri

Sürekli yatağa bağımlı kalan hastalar için dizayn edilmiş konfor bakımından oldukça donanımlı hasta yatağı modelleri üretilmektedir.

Editor: vadi
19 Mayıs 2018 - 13:04 - Güncelleme: 20 Mayıs 2018 - 03:02

 

Satın Alma Ve Kiralamalarda Kolay Çözüm

 

Sürekli yatağa bağımlı kalan hastalar için dizayn edilmiş konfor bakımından oldukça donanımlı hasta yatağı modelleri üretilmektedir. Bu yataklar hastalığın seyrini değiştirmeye yetebilecek kaliteye sahip ürünlerdir. Sadece satın alma anlamında değil hasta yatağı kiralama anlamında de hizmet veren firma sayesinde daha kısa süreli tedaviler için evlerde kullanıma imkan veren ürünler temin edilmektedir. Hasta yatağı çeşitleri bakımından birçok farklı seçeneğe sahip olan firmada ev ortamını aratmayan yataklar da bulunmaktadır.

Donanımı bakımından hasta yatağı olan bu yataklar görünüm itibari ile tam bir ev yatağı görseline sahip çeşitlere sahiptir. Başlığı ve dışarıdan görünümü ile kabartmalı desenlere sahip olan bu yatakta hasta baş ve ayak kısmının kaldırıldığı oldukça rahat, yan korkuluklara sahip serum asma askıları olan bu yatak psikolojik olarak da daha iyi hissettirme gücüne sahiptir.

Hayati Fonksiyonlar İçin Gerekli Donanım

Hasta yatağı kiralama işlemleri daha çok ameliyat sonrası için iyileşme sürecinde ya da kırıklarda daha çok tercih edilir. Geçici olan bu durumlarda kullanılan hasta karyolası iyileşme sonrasında iade edilir. Sadece kullanıldığı zaman süreci için ödeme yapılan bu ürünler oldukça uygun bir fiyata temin edilmiş olur. Yatakların tamamında bulunan dört bir yana dönen tekerlekler ile başka bir alana taşıma anlamında sıkıntı yaşanmaz. Tek bir kişi bile kolayca bu yatakları sürükleyebilir. Kumandaları sayesinde herhangi bir güç kullanılmadan yatağın aşağı yukarı hareketleri hasta için olduğu kadar bakıcı için de oldukça kullanışlı bir alandır.

 

Hastanın yemek yerken, içecek tüketirken ya da uyumadığı zamanlarda dik bir pozisyonda oturabilmesi yatağın motorlu yapısı sayesindedir. Bu özelliğin yanında yataklarda yer alan hava alan yüzey, yatak yarası olma riski olan hastalar için şişme yataklar da itina ile hizmet verilen alanlar arasında yer alır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı