Hasta Karyolası Kullanım Ortamları

Hasta Karyolası Kullanım Ortamları

Hasta karyolası seçenekleri oldukça fazla bir zaman dilimin de üretimi yapılmış olsa da hasta kişinin kullanması gerekene sadece özel bir model vardır.

Editor: vadi
21 Haziran 2018 - 22:11 - Güncelleme: 21 Haziran 2018 - 22:23

                             

Hasta karyolası seçenekleri oldukça fazla bir zaman dilimin de üretimi yapılmış olsa da hasta kişinin kullanması gerekene sadece özel bir model vardır. Özel olan model seçeneğinin bulabilmek için ya doktorunuz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir ya da ihtiyaçları gereği bir yatak modeli seçmelidir. Yatak seçenekleri motor kısımları olarak üç adet farklı elektronik motor seçeneği olarak imal edilmektedir. Üst düzey yatak modellerin de kullanılan kolon motor tipleri, ağır hasta kişiler için kullanılan piston motor seçenekleri ve de standart hasta yatakları üzerin de kullanılan dual motor seçenekleridir.

Yatak modelleri elektronik aksamları olarak üçe ayrıldığı gibi görsel olarak değişkenlik gösteren model seçenekleri ise toplam da 19 adet model ile karşımıza çıkmaktadır. Bu görsel farklılıkları ortaya koyan üretim firmaları bu seçenekleri kullanım yapılacağı ortamlara uyum sağlaması için farklı olarak imal ederler. Demir aksam görünüme sahip olan modeller, ahşap görsel de üretilen modeller ve de akti bakteriyel olarak karşımıza çıkan ürünlerdir. Her farklı ürünün kendine özgü bir yapısı bulunduğu gibi özellikleri ve de işlevleri aynıdır.

                                                               Özel Üretim Yatak Seçenekleri

Aynı zaman da özel hastalıklar ile savaşan kişiler için ya da özel yatağa ihtiyacı olan kişiler için üretici firmalar özel yapıya sahip hasta karyolası modelleri üretmektedir. Bu yatakların yapısı özel olduğu için hem daha fazla avantaj sunarlar hem de üzerin de yatan kişiye daha fazla konfor sunarlar. Alınacak bir karyola modeli gün için de karşılaşacağınız sorunları en az seviyeye getirebilirsiniz. Doktor tavsiyesi ile de edinebileceğiniz yatakları medikal firmalardan temin edilebilirsiniz.

 

Evler de hasta kişilerin bakımları için durumlarına göre özel hasta odaları ya da normal bir oda için de kişinin yaşam alanı oluşturulur. Bu odaların en özel ve önemli demir başı hasta yatağı ürünleri olmak zorundadır. Daha fazla konfor, daha fazla kolaylık ve de en zor durumları bile kolayca halledebilme kabiliyetine sahip modelleri kullanmanız gerekmektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı