Hasır Tel Hizmetleri

2008 yılında kurulmuş olan firma Atiktel Örgü Firması olarak faaliyete başlamış olmakla beraber 2014 yılında kurumsal bir şirket olma yolunda adım atarak Atiktel Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. olarak sektör hayatına devam etmiştir.

Hasır Tel Hizmetleri
13 Ağustos 2018 - 17:10

2008 yılında kurulmuş olan firma Atiktel Örgü Firması olarak faaliyete başlamış olmakla beraber 2014 yılında kurumsal bir şirket olma yolunda adım atarak Atiktel Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. olarak sektör hayatına devam etmiştir. Makina sanayisinde aktif bir rol oynayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmış olan bu şirkete hasirteldunyasi.com web adresi üzerinden erişim sağlanabilir. Hasır tel gibi birçok hizmetin satın alınabileceği firma ile iletişim bölümü üzerinden görüşme yapılabilir.

 

Hizmetler

Firmanın üretimini ve hizmet alımını yaptığı çeşitler arasında; hasır tel, gabion sepet, panel tel, özel hasır ölçü set, raf teli, pano teli, stant telleri, çesan teli ve çelik hasır gibi ürünler bulunmaktadır. Müşteri isteklerini de dikkate alan firma özel olarak kalite standart ve ölçülere göre de üretim yapmaktadır. Alanında en iyilerinden bir tanesi olarak müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlamış olan firmanın Türkiye sınırları içerisinde sektörde kendisine yer bulmuş olan şirketler arasında yer aldığı söylenebilir.

http://www.hasirteldunyasi.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum