Hacet Duası Faydaları Nelerdir

Hacet Duası Faydaları Nelerdir

Hacet ’in kelime anlamı öncelikle Allah-u Teâlâ’dan istenilen bir dilek olduğunu bilmenizi isteriz.

Editor: Van Haber
04 Nisan 2017 - 19:22 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:29

Hacet ’in kelime anlamı öncelikle Allah-u Teâlâ’dan istenilen bir dilek olduğunu bilmenizi isteriz. Bir konu üzerinde sürekli olarak duruyorsanız ve sonucuna asla varamıyorsanız ya da varmak için tüm yolları denediniz başarısız olduysanız birde bunu Allah’tan istemenizi tavsiye ederiz. Hacet duası denilince birçok kişi genel anlamda inanırken bazı kesimlerin böyle şeylere inanmasına da saygı durmak gerekir diye düşünüyoruz. Her ne kadar inançsız kişilere bizim görevimizin onları teşvik etmek olduğunu da söylemek yeterli olacaktır.

Bazı insanlar belli bir yaşa geldiklerinde karşı cinslerine karşı olan hislerine asla hakim olamazlar. Ancak bu tek taraflı olduğunda işin karanlık yüzünü görmek gerekir. Hüsran, üzüntü, psikolojik bir baskı hissedebilirsiniz. Burada yapılması gerekenler arasında ise aşık etme duası devreye girmelidir. Aşık olduğunuz birisine karşı dua etmeniz durumunda karşı tarafı etkilemek adına Allah katında büyük bir iş yapıyor olursunuz. Aşık olmak her ne kadar tek taraflı olsa da ilerleyen zamanlarda pes etmeden, saygı ve sevgi çerçevesinde kişinin üzerine gidilmesi onu bıktırmadan kendinize aşık etmenize olanak tanıyacaktır.

Aynı şekilde aşk büyüsü de son zamanların etkili yöntemlerinden birisidir. Ancak bu büyünün dua ile elde edileceğini asla unutmayınız. Gerçek hayatta bazı âlim insanların büyülere karşı olan etkili duruşları her ne kadar bazı kesimler tarafından inanılmıyor olsa da büyük bir kesim tarafından desteklenen bir yöntem olduğu da bilinmelidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu