Haberin Sitesi bursagundem.com

Site başlangıçta yerel bir haber sitesi olarak açılmıştır. Bursa haber akışını başarılı şekilde uzun zaman liderlikle yayınlamaya devam etmiştir.

Haberin Sitesi bursagundem.com
17 Temmuz 2019 - 09:16

Site başlangıçta yerel bir haber sitesi olarak açılmıştır. Bursa haberakışını başarılı şekilde uzun zaman liderlikle yayınlamaya devam etmiştir. Uzman kadrosuyla beraber Bursa’nın tüm haberlerini ayrıntılı şekilde araştıran bir sitedir. Buldukları tüm haberleri ölçüp tartmadan yayınlamama politikaları Bursa gündem in gerçekten de habercilik yaptığının kanıtıdır. Haber değeri taşımayan olayların sadece daha fazla haber paylaşayım mantığıyla bu olayları paylaşmış sitelerden olmadığını gönül rahatlığıyla söylenebilir. Tek amaçları kaliteli haberlerle insanları aydınlatmak olan https://www.bursagundem.com sitesi bu amacını gerçekleştiriyor.

Yerel kaynaklı Bursa gündem yerel haberlerine ek olarak diğer haberleri de eklemeye başladı. Uzman olan kadrosuna diğer konular da uzman olan kişileri ekleyip genişletti. Çalışma ekibini arttırıp Türkiye ve Dünya’dan haberleri sizlerin okuması için sitesinde paylaşmaya başladı. Son çalışmalar doğrultusunda yerelliği her ne kadar devam etse de çok daha farklı kitlelere ulaşmaya başladı.

Türkiye ve Dünya’da ki gelişmelerin, son dakika haberlerin öncüsü haline gelmeye başladı. Bursa gündem sitesi artık uluslararası haberleri objektif şekilde yapıp siz değerli okuyucuların hizmetine sunmaktadır. Dünya her saniye yaşanan gerilimi ve ülkemizin attığı adımları ayrıntılı şekilde analiz edip bu analizleri haber sitesi aracılığıyla sizlere aktarmak istiyor.

Magazin kategorisi olan sitede Türkiye’deki ünlü kişilerin son çıkardığı albümden yaptıkları evliliklere kadar birçok farklı konuda magazinsel bilgi bulmak mevcuttur. Magazini sadece Türkiye ile sınırlı tutmayan Bursa haber Dünya genelinde herkesin merak ettiği kişilerin yaptıklarını da gene bu kategori başlığı altında sizlerin okumasına sunuyor. Modanın takibini; en son trendlerin neler olduğunu, kimlerin bu trendlere uyduklarını ve gelecek trendlerin neler olabileceğini gene bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Spor kategorisinde Bursa haber öncelikle kendi ilinin spor etkinlerini yayınlarken daha sonraki süreçte Türkiye ve Dünya genelinde spor aktivitelerinin neredeyse tamamını haberleştirmeye başlamıştır. Sporları branş branş ayırıp her branşı özel olarak ayrıntılı araştıran site bu branşlarda ki müsabakalar hakkında da bilgi veriyor. Dünya geneli yapılan spor müsabakalarının görüntüleriyle birlikte merak edilen anlarını haberleştirip gene bu kategori altında paylaşmaktadır.

Türkiye’ de yapılan siyaseti tarafız şekilde okuyucularına sunan Bursa gündem bu konuda yorum katmadığından tarafsız kalan ender sitelerden biri olarak yerini alıyor. Yerel haberler de Bursa’da ki siyasi gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar paylaşan site okuyucuların beğenisini kazanmaktadır. Siyaseti politikayla karıştıran çok fazla site mevcut iken Bursa gündem bu önemli 2 başlığı birbirinden ayırıp farklı kategoriler olarak sitede sunmaktadır. Politikanın ince sırlarını, politikanın yönetimi ve politik yaklaşımların genel prensiplerini gerek haberlerin içerisinde gerekse kendine has başlıklarla açıklamaktadır. Dünya’da yapılan politikanın ülkemize verildiği zararı ve Ülkemizde yapılan politikanın ne denli olup olmadığını da gene tarafsız ve özgün şekilde siz değerli okuyucuların beğenisine sunmaktadır.

Bilim ve teknoloji kategorisi altında son teknolojik ürünleri özgün görsel içeriklerle beraber paylaşıyorlar. Bilimde yapılan son düzenlemeler,bilimin ilerlemesi için Dünya’da ve Türkiye’de atılan adımlar ve bilim gelişimini bu kategori altındaki haberlerden takip edebilirsiniz.

 

Kültür ve sanat kategorisinde sanatın ne kadar karmaşık olduğunu, kültürlerin ise ne kadar farklı olduğunu gerek haberler gerek yazılar gerekse görseller yardımıyla sizlere sunmuşlardır. Kültürlerin birbirlerine olan etkilerini ve kültürel farkların ne kadar çok olduğunu yapılan haberlerden okuyabilirsiniz. Sanat Dünya’da ki ve Türkiye’de ki değerlerini bazen ayrı ayrı bazen ise bir bütün halinde yazılmış haberlerden okuyabilirsiniz. Sanatçıların sanatlarına verdikleri emeklerin değerini gene bu kategori altındaki haberlerden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum