Ekomark ile Organik Üretim Gerçekleştirin

Ekomark nezareti ve gözetimi altında üretim faaliyetlerini sürdüren firmalara ait ürünlerin kalitesi daima üst düzeyde tutuluyor ve tüketicinin güven konusunda endişesine yol açacak tüm sebepler ortadan kaldırılıyor.


Ekomark ile Organik Üretim Gerçekleştirin

Ekomark firması hiçbir şekilde doğaya zarar vermeyen ve çevre dostu, çevreye duyarlı olarak mal ve hizmet üretimi gerçekleştiren firmaları destekleyerek, sürdürülebilir tüketim konusunda işletmeleri ve şirketleri hem bilinçlendiriyor hem de onlara akredite almış bir firma olarak belgelendirme ve sertifikasyon işlemleri sağlıyor. Ekomark programına giren bir işletmenin üretim faaliyetlerinde üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar geçen süreçte doğal şartlara uygun bir şekilde üretim gerçekleştiriliyor ve bu süreç içerisindeki tüm aşamalar Ecomark firmasının gözetimi ve denetimi içerisindedir.

 

Ekomark ve Ekolabel Etiketleri

 

Ekomark nezareti ve gözetimi altında üretim faaliyetlerini sürdüren firmalara ait ürünlerin kalitesi daima üst düzeyde tutuluyor ve tüketicinin güven konusunda endişesine yol açacak tüm sebepler ortadan kaldırılıyor. Sürdürülebilir tüketim konusunda ekolojik ürün yetiştiren ve üreten gıda işletmeleri için ekomark ve ekolabel adında etiket hizmeti sağlayan bu firma, uluslararası alanda ve ulusal alanda akredite almış firmalardan birisidir.

 

Ekomark Şirketi Belgelendirme ve Sertifikasyon Çalışmaları

 

Organik üretim gerçekleştiren ve bu faaliyetlerini tescillemek isteyen marka ve işletmeler için sertifikasyon ve belgelendirme hizmeti sunan Ekomark şirketi, çevreye duyarlı olma konusunda firmaları destekliyor ve onların çevre dostu çalışmalar yürütme konusunda teşvik ediyor. Bu hizmetlerinin dışında düzenlediği ekoloji eğitimi seminerler ile işletmelere toprak, su ve hava kaynaklarını kirletmeden, doğaya zarar vermeden nasıl üretim gerçekleştirebileceği konusunda bilgilendirmeler yapıyor.