Gülaçar'dan Seçim Çalışmaları

Yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar bazı ziyaretler gerçekleştirdi.


Gülaçar'dan Seçim Çalışmaları

Yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

Seyithan İzsiz tarafından organize edilen Van'ın kanaat önderleri ve aile büyükleriyle bir araya gelen Gülaçar ''Önceki dönemler Milletvekillerimiz ile birlikte Van'ımızın kanaat önderleri ve aile büyükleriyle bir araya gelerek şehrimizin geleceğini konuştuk. Bu seçimin bir gelecek meselesi olduğunu anlayan ve bu minvalde elini taşın altına koyan herkese yürek dolusu teşekkür ederim.'' dedi.

Gürpınar Devlet Hastanesi açılış töreninede katılan Gülaçar ''İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy ve Van Valimiz Sayın Mehmet Emin Bilmez ile Gürpınar Devlet Hastanesi'nin açılışını dualarla gerçekleştirdik. Kıymetli Gürpınarlılara hayırlı olsun'' ifadelerini kullandı.

Gürpınar ve Edremit seçim bürolarını ziyaret eden Milletvekili Gülaçar burada partililer ile bir araya geldi.Gürpınar ve Edremit'in Gönül Belediyeciliği ile buluşacağını ifade eden Gülaçar ''İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy ve Milletvekili arkadaşlarımız ile Gürpınar seçim büromuzu ziyaret ettik. Heyecanla 31 Mart zaferini bekleyen yüzlerce hemşehrimizle hasbihal ettik. İnşallah güzel Gürpınar Gönül Belediyeciliği ile buluşacak.'' Edremit seçim bürosunuda ziyaret eden Gülaçar ''Edremit Seçim Büromuzu ziyaret ettik. İlk gün ki aşk ve heyecanla seçim bürolarımızı dolduran aziz hemşehrilerimize teşekkür ederiz. İnşallah Edremit Gönül Belediyeciliği ile buluşacak.'' 

Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say ve Edremit Parti Teşkilatı ile birlikte Bölge Hastanesi Başhekimi ve hastane personeli ziyareti gerçekleştiren Gülaçar ''Edremit Belediye Başkan Adayımız İsmail Say ve Edremit Teşkilat Üyelerimiz ile Bölge Hastanesi Başhekimi ve hastane personeli ziyaret ettik. Personel ziyaretlerimizin ardından hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.'' ifadelerini kullandı.

Programına taziye ziyaretleri ile devam eden Gülaçar, Şerefiye Camii taziye evinde Ertaş ve Kayhan ailelerine başsağlığı ziyaretinde bulundu.