İstanbul Tekne Turu ile Bakış Açınızı Değiştirin


İstanbul Tekne Turu ile Bakış Açınızı Değiştirin

Tarihte Kalkedon, Konstantinapolis gibi farklı isimler almış ve 7 tepeli şehir olarak bilinen İstanbul, birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış. Avrupa'nın en kalabalık, dünyada ise 5. sırada bulunan İstanbul, iki kıtanın birleştiği tek şehir olarak da biliniyor. Geçmişin kalıntıları ile kültürel bir şölen yaşayabileceğiniz bu büyükşehirde, birçok farklı müze, saray ve camiyi gezebilirsiniz. Dünyanın merkezi olarak da adlandırılan İstanbul, karadan güzel olduğu kadar deniz üzerinden de güzeldir. Şehrin simgelerinden olan Kız Kulesi ve Boğaz Köprüsü gibi enfes yapılara biraz daha yakından bakabileceğiniz deniz yolu ile farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

İstanbul Tekne Turu ile sizlerde eşsiz anılar biriktirebilir, tatil yapabilir, büyüklü küçüklü adalara ulaşım sağlayabilir ve Kız kulesi gibi çoğu farklı bölgeye erişim sağlayabilirsiniz. Bilinen en keyifli ve en eğlenceli hizmet olan yat kiralama ile bütçenize makul olarak yat seçimi yapabilir ve eşi benzeri olmayan anlar yaşamaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Tekne turları ile denize girebilir, balık tutabilir, ailenizle vakit geçirebilir veya sevgilinizle enfes anlar yaşayabilirsiniz. Mavinin her tonunu keşfedebileceğiniz tekne turları ile İstanbul'un kalabalığından sıyrılabilir, iş stresinizi atabilir ayrıca arkadaş veya misafirlerinizi farklı bir ortamda ağırlayabilirsiniz. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabileceğiniz bu yat hizmetlerine İstanbul'un aşağı yukarı her kıyı bölgesinden erişebilirsiniz. Eşsiz İstanbul manzarasını biraz daha yakından tanıyabileceğiniz, misafirlerinize İstanbul Tekne Turu ile diğer bir açıdan tanıtabileceğiniz ve bu manzaraya karşı vakit geçirebileceğiniz bu hizmet ile gün boyu masmavi suların eşliğinde yolculuk yapabilirsiniz. İstediğiniz çoğu koyda vakit geçirebileceğiniz tekne turlarında vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İsteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak faydalanabileceğiniz İstanbul Tekne Turu için, 2001 yılından bu yana ülkemizde VİP gezi hizmeti üzerinde faaliyet gösteren Uluçay Yatçılık'tan faydalanabilirsiniz. Bünyesinde her çeşit tekne ve yat bulunan ayrıca birçok organizasyon düzenlemenize imkan tanıyan bu firma, alanında 1. sınıf hizmet veriyor. Tekne turuna katılmak, tekne veya yat kiralamak istiyorsanız firmaya ulaşmak için www.teknekiralama.com.tr web adresinden faydalanabilirsiniz.  Bütçenize ve kişi sayısına göre seçim yapabileceğiniz bu tekne ve yat hizmetlerinizde, bu site üzerinden inceleme yapabilir, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Turistik Tekne Turlarına Nereden Katılım Sağlayabilirim?

Tekne turları ile farklı şekillerde organizasyonlar düzenleyebilir, uzun süreli boğaz turu, adalar turu veya Turistik Tekne Turu imkânından faydalanabilirsiniz. Kalabalık organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz teknelerde, başlıca:

  • Doğum günü, Yılbaşı partisi
  • Kına veya nişan tarzı organizasyonlar
  • Düğün organizasyonu
  • Okul gezileri ve iş toplantıları gibi farklı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul'da Turistik Tekne Turu'na, Arnavutköy, Beşiktaş, Beylerbeyi, Bebek, Kadıköy ve Beykoz gibi semtler üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Eminönü Boğaz Turu imkânının yanı sıra tekne veya yat kiralama hizmetiyle, Büyükada ve Heybeliada gibi ada turları yapabilir, Kız kulesine veya Boğaz'a karşı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yemekli veya yemeksiz olarak faydalanabileceğiniz bu hizmetlerde, firma size kaptan ve personel desteği de sunmaktadır. Özel günlerinizi kapalı salonların yerine eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz bu imkânlara, makul fiyatlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Tekne veya Yat Kiralama İşlemleri

Saatlik, günlük ya da daha uzun süreli kiralama yapabileceğiz tekne ve yat hizmetleri ile Eminönü Boğaz Turu yapabilir, Turistik Tekne Turu düzenleyebilirsiniz. İş toplantılarını yapabileceğiniz ya da şirket veya okul olarak gezi turlarına çıkabileceğiniz teknelerde, çalışanlar sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.  Sabah kahvaltısı, öğle veya akşam yemeği imkanları da bulunan bu tekne veya yat kiralama işlemlerinde, ilk olarak sizlere verdiğimiz adresler üzerinden seçim yapmanız gerekiyor. Kişi sayınıza ve bütçenize uygun seçim yapmanız sonrasında firma ile iletişime geçebilirsiniz. Seçmek istediğiniz tekne ve yatlarda, gereksinim duyduğunuz tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet için almak istediğiniz hizmetleri öncesinde firmaya bildirmeli ve hazırlık yapılmasına olanak sağlamalısınız. Kısa bir süre içerisinde ayarlayabileceğiniz organizasyonlarınız için, seçmiş olduğunuz tekne veya yat'ın belirlediğiniz tarihler arasından uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.  Tarihler müsait ise firma ile fiyat konusunda anlaşmaya gidebilir, anlaşma sonrasında kapora göndererek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kalan kiralama ücretini tekne veya yat'a giriş yapmanız durumunda ödeme imkânı da bulunuyor.