Erzurum'da 10 Ocak 2019 Okullar Tatil Mi?

10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Yurt genelinde etkisini artıran kar yağışı birçok ilde eğitim ve öğretime ara verilmesine yol açtı. Kar yağışının en şiddetli yaşandığı illerden biri olan Erzurum'da .


Erzurum'da 10 Ocak 2019 Okullar Tatil Mi?

10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Bugün Türkiye genelinde etkisini iyiden iyiye artıran kar yağışı, Erzurum'da hayatı zorlaştırıyor. Akşam hissedilecek sıcaklık eksi 20 dereceye kadar düşerken, öğrenci ve öğretmenlerin gözleri ise valilikten gelecek bir kar tatili haberine çevrildi. 

Peki 10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Hangi ilçelerde? Erzurum Valisinden kar tatili açıklaması! İşte kar tatili olan iller ve tüm detaylar...

Erzurum'da yaşayan öğrenci ve veliler "Yarın okullar tatil mi?" sorusunu sormaya başladı. Erzurum'da okullar tatil olacak mı? Erzurum'da kar tatili var mı? Gibi soruların cevabını haberin detayında bulabilirsiniz..

Erzurum’da günlerdir devam eden sert soğuk sabah saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı.Erzurum Merkez başta olmak üzere birçok ilçede etkili kar yağışı yoğun bir şekilde görülürken akıllara “Yarın okul tatil mi” sorusu gelmektedir.

►Not:  10 Ocak İçin Henüz Resmi Bir Açıklama Yapılmadı. 

Erzurum'da henüz 10 Ocak günü ile alakalı bir kar tatili haberi yapılmazken, Valilikten yapılacak açıklama doğrultusunda detaylar haberimize eklenecektir.