Spa Merkezlerinde Masaj Seçenekleri


Spa Merkezlerinde Masaj Seçenekleri

Kadın ve erkek bireylere hizmet veren küçükçekmece masaj salonu birçok farklı spa türünü bünyesinde barındırıyor. Her talebe ve ihtiyaca göre terapi yöntemleri sunan spa merkezi dinlenme ve rahatlama alanı olarak da değerlendirilebilir. Sağlık sorunları için alternatif çözümler arayan kişiler de bakırköy masaj salonu ile doğrudan irtibata geçerek ilk terapileri için randevu alabilir.

İlk Seçenekler İçerisinde: Sporcu Masajları

Spor dallarından biriyle amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen herkes spa merkezi hizmetlerinden biri olan sporcu masajlarından faydalanabilir. Kas ağrılarını doğrudan dindirmektedir. Aynı zamanda sporcuların sakatlanmalara ve yaralanmalara karşı çok daha güçlü olmasını sağlar. Antreman öncesinde ya da sonrasında tatbik edilmesinde herhangi bir sakınca bulunmuyor. Derin doku masajına benzeyen bu terapi spa merkezi masörleri ve terapistleri tarafından tüm kurallarına dikkat edilerek, titizlikle yapılmaktadır. Fiziksel olarak çok daha güçlü kılan bu tedavi bakırköy masaj salonu kataloglarından seçilip haftalık ve aylık periyotlarda yaptırılabilir. Aynı zamanda yoğun fiziksel aktivitelerin akabinde rahatlatıcı ve ağrı giderici etkilere sahip olmasıyla da biliniyor. Lisanslı olan terapistler spa merkezi kapsamında sporculara özel teknikler uygulamaktadır.

İkinci Seçenek: İsveç Masajı

Hem lokal hem de tamamen uygulanan klasik İsveç masajı spa merkezi kataloglarında yer alan bir diğer alternatiftir. Friksiyon ve darbeleme gibi klasik masaj yöntemlerinin kısa aralıklarla tatbik edildiği bu spa türü sırt ve bel ağrılarına doğrudan doğruya iyi gelmektedir. Metabolizmayı hızlandırdığı için bağışıklık sistemini tamamen güçlü kılar. Hem erkeklere hem de kadınlara talepleri doğrultusunda uygulanabilir. Seansların sonunda vibrisyon adı verilen ve titreşime dayanan bir yöntem daha ifa edilir. Kaslarda çeşitli nedenlerden dolayı oluşan gerginlikler giderilir. Elektrikli masaj cihazları da tamamen profesyonel ölçeklerde ataköy masaj salonu tarafından müşterilere arz edilmektedir.

Son Seçenek: Bali Masajı ve Etkileri

Birçok masajın yöntemini ve uygulama tekniklerini içerisinde barındıran bali masajı karma bir terapi yöntemidir. Genel olarak rahatlamak ve vücudunun genelinde baş gösteren ağrılardan kurtulmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Ayak bölgesinden başlayıp baş bölgesine kadar kademeli olarak ilerler. Ortalama olarak 1 saat kadar sürmektedir.