AST Turizm


AST Turizm

 

AST Turizm olarak firmamız; 1967 senesinde İstanbul – Selanik – Atina arasında tarifeli bir sefer hizmeti vermek amacıyla aynı yıl kurulmuştur. Zaman geçtikçe, gelişen ve değişen dünyaya adapte olmak için biz de kendimizi geliştirdik ve ‘’incoming’’ turizm alanında adından sıkça söz ettiren uzman bir firmaya dönüştük. ‘Siz Ne Dilerseniz’ sloganıyla yola çıktık. AST Turizm, 1992 ve 1993 seneleri arasında; İstanbul’dan Rodos’a uçuşta direkt sefer koyan ilk Türk seyahat acentesi olarak adını duyurmuştur.

 

Aynı gurur, 2000-2002 seneleri arasında İstanbul-Girit arasında düzenlenen uçak seferlerini düzenli hale getirildiğinde de yaşanmıştır. Söz konusu olan bu ilklerin ardından başarımızı Yunanistan ile çalışan en eski Türk seyahat acentesi ifadesiyle taçlandırdık ve tanındık. Farklı kültürlerden gelen, farklı beklentileri bulunan geniş misafir kitlemize yaratıcı çözümler üretmek ve bunları sunarken kalitemizden ve güvenilirliğimizden ödün vermemek temel amacımızdır. Bir diğer amacımız da; iş ortaklarımız ile beraber ufkumuzu genişleterek ilerlemeye devam etmektir. Bu nedenle, 1967’den itibaren sektörün ayakta kalabilen firması olmaktan gurur duyuyoruz.

AST Turizm Olarak Neler Sunuyoruz?

Firmamız; toplantılar, kurumsal etkinlikler ve motivasyonel aktivitelerde profesyonel çözümler sunar. Tüm dillerde kişiye özel tur düzenleme imkânımız bulunur. Yunanistan’ı ve Türkiye’yi kapsamakta olan düzenli kombine turlar bünyemizde bulunur. AST Turizm aynı zamanda, Rusya vize başvurusunda yetkili acentedir. Rusya öğrenci vizesi ve Rusya eğitim vizesi almak isteyen müşterilere, kolay işlem özelliği tanır. İtalyanca, İspanyolca, Portekizce ve İngilizce rehberler eşliğinde; Türkiye’deki cazibe noktalara düzenli bir şekilde turlar da düzenlenir.

Turistik Vize Hizmetlerimiz

Tüm vize hizmetlerimizde uzman ekiplerimiz, siz değerli müşterilerimizin zaman kaybını en aza indirmek amacıyla çalışmalarını sürdürür. Yanlış belge sunumu ya da evrak eksikliğinden kaynaklanabilecek bir vize retti yaşanmaması adına tüm riskler en aza indirilir. Rusya aile ziyareti vizesi için deneyimli ve uzman kadromuz; sizlerin en kısa zamanda vize alabilmeleri adına süreci takip eder.

Turistik Vizedeki Hizmetlerimiz Nelerdir?

-Başvuru amacıyla gereken bütün belgeleri müşterilerimizden isteriz.

- Müşterilerimiz için gerekli olan tüm evraklar bizim tarafımıza kargo ya da elden ulaştırılır.

-Tarafınızdan bize ulaştırılan belgeler ve bilgiler vize başvurusundan önce uzman kadromuz tarafından incelenir.

-Söz konusu olan belgelerde bir eksiklik görülürse, telafi edilmesi amacıyla müşterilerimiz yönlendirilir.

-Başvuru nedeniyle gerekli evrak temininde danışmanlık süreci yapılır.

-Başvuru gerçekleştirilir.

-Söz konusu olan bu onay süreci de, tarafımızca takip edilir.

Neden AST Turizm Tercih Edilmelidir?

Öncelikle firmamızın uzun bir geçmişi vardır. Yarım asır süren bir iş tecrübemiz bulunmaktadır ve bu nedenle yüksek müşteri memnuniyeti yaşanır. 20 yıldır, incoming hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizle, yurdumuzun turizm değerlerine de katkı sağlamaktayız. Rusya da dâhil olmak üzere, 15 farklı ülkeye vize programı ve vize çeşidi sunmaktayız. Kişisel turizm programlarıyla beraber, 140 ülkeye götürme hizmetimiz bulunuyor.

Hizmet Detaylarımız ve Bize Ulaşmanız İçin...

Ülkenizi seçmenizin ardından rahat bir biçimde vize alabilmeniz için çalışmalar sürdürmekteyiz. Yetkimizin bulunduğu yüz kırktan fazla ülkede vize başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bu başvurular ve hizmet detaylarımız için bize, www.asttourism.com adresinden ulaşabilirsiniz.