Çin'den taksitli alışveriş

Ev ürünleri, elektronik ürünler, kadın giyim, erkek giyim, endüstriyel ürünler, ev ürünleri olmak üzere birçok ürünü Çinden alışveriş siteleri ile seçerek almanız mümkündür.


 Çin'den taksitli alışveriş

Ev ürünleri, elektronik ürünler, kadın giyim, erkek giyim, endüstriyel ürünler, ev ürünleri olmak üzere birçok ürünü Çinden alışveriş siteleri ile seçerek almanız mümkündür. Bunun için öncelikle üye olmanız gerekir. Dilerseniz sizin adınıza biz alalım veya dilerseniz siz alın biz ulaşımı sağlayalım. Cinpaketim.com üye olmak için sitemizi ziyaret ediniz.

 

Gümrük vergisini nasıl ödeyeceğiz

Gümrük vergisini aldığınız her üründe ödenmez. Alınan ürün 3 adetten fazla ise gümrüğe takılabilir, gümrük işini anlaşmalı olduğumuz firma tarafından çözüme kavuşturuyoruz ve ürünün sorunsuz bir şekilde elinize ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Depo hizmeti var mı?

Merkez depo hizmetimiz olmakla beraber Çin siteleri ile aldığınız her ürün gümrük işlemlerinden sonra depomuza gelir, depomuzda 30 güne kadar beklemeyebilir. 30 günü geçen durumlar için ücret talep edilir. Ürünler için kargo parasını ödedikten sonra ürün teslimi yapılır. Alışverişlerinizi kredi kartına 3 taksit ile ödemeniz mümkündür, dilerseniz havale ile de ödeme yapılmaktadır. Maalesef kapıda ödeme seçeceğimiz yoktur.

 

Aldığınız ürünleri değiştirme imkânına sahipsiniz. Sevkiyat kısmından veya müşteri numarasını arayarak değişim işlemlerini başlatabilirsiniz. Kargo bedeli tarafınıza ait olacaktır. Ürün değiştirme gibi ürün iade de yapılmaktadır. Aldığınız ürünü 3 gün içinde iade ederek paranızı teslim alabilirsiniz. Çin'den alış veriş için daha ayrıntılı ve kafanıza takılan sorular için sitemizi ziyaret edin ve müşteri temsilcimiz ile görüşün.

https://www.cinpaketim.com/