Kullanıcı Dostu Ödeme Sistemi

En uygun fiyat ve hızlı işlem garantisi altında gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ödeme sistemlerinde yerini alan sanal kart sistemi alışverişlerinizi daha güvenli gerçekleştirmeniz için size kolaylık sağlayacaktır.


Kullanıcı Dostu Ödeme Sistemi

En uygun fiyat ve hızlı işlem garantisi altında gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ödeme sistemlerinde yerini alan sanal kart sistemi alışverişlerinizi daha güvenli gerçekleştirmeniz için size kolaylık sağlayacaktır. Birçok sitede geçerli olan sanal kart paykasa sistemi, kaybetme korkusu yaşamadan kullanabileceğiniz bir karttır. Uygun fiyat garantisi altında alabileceğiniz kartlarda zarar etmeden istediğiniz zaman kullanma hakkınız bulunuyor. Kartın geçerlilik süresi, kullanımı ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için acilpaykasacom adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Paykasa Bozdurma

 

Birçok farklı limitlerde bulunan acil paykasa kartlarını dilediğiniz limitlerde alıp harcayabilirsiniz. Limitini sizin belirlediğiniz kartlarınızda, alışverişiniz sonrasında bakiye kalması halinde bu bakiyeye bozdurma işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Firma bu konuda gerekli yardımı size sağlayacaktır. Paykasada kalan limiti bozdurmak için firma ile iletişime geçerek 16 haneli pin numarasını iletmeniz yeterli olacaktır. Kalan bakiyeniz o anki Euro bazında bozdurularak Türk lirasına çevrilir ve talep etmiş olduğunuz banka hesabına gönderimi sağlanır. Paykasa bozdurma ve paykasa satın al işlemini güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.acilpaykasa.com/