Beyaz Eşya Servisinde Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Beyaz eşya tamiratı ve onarımı konusunda deneyim sahibi uzman personeli ile Maltepe ve yakın bölgelerinde hizmet veren Maltepe Arçelik servisi, beyaz eşyalarında yaşanan arızalara en makul fiyatlara en kaliteli çözümleri sunmaktadır.


Beyaz Eşya Servisinde Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Beyaz eşya tamiratı ve onarımı konusunda deneyim sahibi uzman personeli ile Maltepe ve yakın bölgelerinde hizmet veren Maltepe Arçelik servisi, beyaz eşyalarında yaşanan arızalara en makul fiyatlara en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Maltepe ilçesi ve civarında sürekli olarak bulundurulan teknik personeli aracılığıyla süratli bir hizmet sunan firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde takdir edilmekte ve örnek gösterilmektedir. Faaliyete başladığız 1992 senesinden bu yana Maltepe ilçesi sakinlerine en iyi hizmeti sunabilmek adına özveri ile çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin Arçelik markalı beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız her türlü arızaya kaliteli onarım hizmeti sunmaktayız. müşterilerimiz Arçelik markalı beyaz eşyalarında arıza ile karşı karşıya kaldıkları zaman, hızlı ve kaliteli bir hizmet alabilmeleri için yedi gün yirmi dört saat hizmet veren Sancaktepe Arçelik servisi müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Arçelik markalı beyaz eşya ürünleri hakkında çeşitli eğitimler almış çağrı merkezi çalışanlarımız, müşterilerimizin ürünlerinde karşılaştıkları arızayı en iyi şekilde hızlıca anlayarak adresinize en yakın gezici aracımızı arıza hakkında bilgilendirerek yönlendirmektedir. Gezici aracımızda bulunan uzman servis personellerimiz arıza hakkında bilgi alır almaz adrese intikal etmektedir.

Araç içerisinde her çeşit araç ve gereç bulunması sayesinde ürünün yerinden alınmadan çözüme ulaştırılabilecek boyuttaki arızaları gidermektedir. Ancak beyaz eşyadaki arızanın boyutu daha büyük ise gezici araçtaki personelimiz ürünü güvenli bir şekilde araca taşıyarak servis merkezimize getirmektedir. Merkezimize getirilen ürün burada bulunan son teknoloji donanım ve bilgisayar yazılımları sayesinde onarılmaktadır. Ürün onarımından sonra son bir test aşamasından hemen sonra, en kısa süre içerisinde müşterimize teslim edilmektedir. Müşteriye teslim edilen ürün kalitesinin bir kanıtı olarak bir yıl boyunca aynı arıza hakkında garanti altına alınmaktadır.

Ayrıca müşteri veri tabanımız sayesinde, ilerleyen zaman içerisinde aynı arıza ile karşılaşıldığında personelimiz arıza hakkında ön bilgiye sahip olmaktadır. Bu da ürünün arızasının hızlı bir şekilde anlaşılarak giderilmesine olanak sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Acıbadem Arçelik servisi firmamız bu tarz uygulamalar ile yıllardır değerli Maltepe sakinlerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı olarak da her geçen gün müşteri sayımızda artış yaşamaktayız.