Güvenilir Kurye Firması İle Güvenli Teslimatlar

Güvenilir Kurye Firması İle Güvenli Teslimatlar

Daha güvenilir bir yapıya kavuşan kurye hizmetlerimiz, motorlu kurye personelimiz sayesinde daha hızlı yerine getirilmektedir. Gönderiye yerine ulaştıracak olan moto kurye çalışanlarımız firmamız çalışanlarından oluşmaktadır. Hiçbir gönderinizi aracı kuryelere emanet edemezsiniz, çünkü teslimatın doğru adrese ve kişiye yapıldığından emin olmak en doğal hakkınızdır. Expres kurye ile daha hızlı teslimatlar gerçekleştirebilir, acil kurye ile daha kişisel ve acil gönderilerinizi iletebilirs

Editor: tufan
08 Kasım 2018 - 09:45 - Güncelleme: 08 Kasım 2018 - 11:58

 

 


            Daha güvenilir bir yapıya kavuşan kurye hizmetlerimiz, motorlu kurye personelimiz sayesinde daha hızlı yerine getirilmektedir. Gönderiye yerine ulaştıracak olan moto kurye çalışanlarımız firmamız çalışanlarından oluşmaktadır. Hiçbir gönderinizi aracı kuryelere emanet edemezsiniz, çünkü teslimatın doğru adrese ve kişiye yapıldığından emin olmak en doğal hakkınızdır. Expres kurye ile daha hızlı teslimatlar gerçekleştirebilir, acil kurye ile daha kişisel ve acil gönderilerinizi iletebilirsiniz.
 
Güçlü Altyapı ve Ekipmanlar

            Bünyemizde bulunan 8 farklı firmanın araç ve ekipmanlarıyla birlikte, İstanbul ilinin her caddesini ve sokağını çok iyi bilen çalışanlarının bir araya gelerek oluşturduğu motorlu kurye hizmetini sunuyoruz. Bu güçlü altyapı ile günün her saati kesintisiz hizmet verebilme kapasitesine sahip bulunmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz, teslim aldığımız gönderiyi moto kurye ile zamanında ve doğru yere ulaştırmaktır. Gecenin herhangi bir saatinde önemli bir gönderiyi  kurye hizmeti ile yerine ulaştırabiliyoruz.
 
Güvenilir Çalışanlardan Oluşan Ekibe Sahibiz

            Kurye olarak çalışan personelimiz insan ilişkilerinde profesyonel yaklaşıma sahiptir. Onlar için önemli olan gönderinin zamanında yerine ulaştırılmasıdır. Her bir moto kurye personel motoru veya aracı kullanmaya ehliyetli ve tecrübelidir. Firmamızın önem verdiği müşteri memnuniyetini motorlu kurye personelimizin duyarlılığı ve güvenirliği sağlamaktadır. Yasal olan tüm ürünlerin taşınmasında gerekli hassasiyeti gösterirler.
 
Motorlu Kurye ile Neler Gönderilebilir?

            Yasal olan her türlü; hafif koli, giyecek, yiyecek, evrak, hediye ve eşyaları gönderebilirsiniz. Gönderilerin tam zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Firmamız sektörde bu hizmeti en iyi şekilde yapan firmalar arasındadır. Kanunen uygun olan, yasaklı olmayan bütün gönderilerinizi adreslerini bildirerek firmamıza veya kuryelerimize teslim edebilirsiniz. Öncelikli ve önem arz eden gönderileriniz için acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Teslim alınan her gönderi bizim için öncelikli, özel ve acildir.
  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek