Güvenilir Hayvan Satışı

Güvenilir Hayvan Satışı

Kars hayvancılık olarak en güvenilir, en sağlıklı ve en profesyonel hayvan alım satım hizmetlerini sunmaktayız.

Editor: Van Haber
11 Eylül 2018 - 21:24

Kars hayvancılık olarak en güvenilir, en sağlıklı ve en profesyonel hayvan alım satım hizmetlerini sunmaktayız. Bu anlamda firmamız modern tekniklerle uyguladığı hayvancılı ile ülkemizdeki en kaliteli ve verimli hayvancılık hizmetini sunmaktadır. Özellikle ülkemizde son yıllarda hayvancılığın karşılaştığı sorunlar ve şarbon gibi tehlikelerden dolayı firmamız tüm denetimleri ve sağlık taramalarını periyodik olarak alanında uzman veterinerlerce dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde tamamen sağlıklı ortamlarda yetiştirilen büyükbaş hayvanlar ülkemizin her noktasına yollanmaktadır. Bu anlamda hayvan yetiştiriciliğinde ve besiciliğinde alanında uzman kadromuz ile sizlere ne iyi ve en nitelikli hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda sunduğumuz bu büyükbaş hayvancılık hizmeti dünya standardında olmaktadır. Sahip olduğumuz hayvanlar başta Kars hayvan pazarı olmak üzere tüm Türkiye’ye sunulmaktadır. Sunduğumuz bu büyükbaş hayvanlar ülkemizin en kaliteli ev en iyi şartlarda yetiştirilmiş hayvanları olarak dikkat çekmektedir.

En Uygun Fiyatlı Büyükbaş Hayvan Fiyatları

Ülkemizde birçok kişi artan büyükbaş hayvan fiyatlarından şikâyet etmektedirler. Bu anlamda firmamız Kars hayvan fiyatları içerisinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. Çünkü firmamızın en önemli amacı ülkemize bu alanda en iyi hizmeti sunmaktır. Sağlıklı, lezzetli ve doğal ortamlarında yetiştirilen hayvanlar bu anlamda ülkemizin en lezzetli ve kaliteli etleri arasında yer almaktadır. Firmamız bünyesinde ülkemizin her noktasına hızlı ve sorunsuz bir sevkiyat hizmeti sunulmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?