Günlük hayatta kıyafet seçimi

Günlük hayatta kıyafet seçimi

03 Aralık 2019 - 09:59
Reklam

T-Shirt
Günlük hayatta kıyafet seçimi hem erkekler için hem de kadınlar için ön palanda olmaktadır. Bu yüzden kendine uygun olan tarzı ve kombini bulmak çok önemlidir. İşte bazı siteler insanlara hangi tarza ne gibi kıyafetler gider bunların kombinin yaparak dikkat çekiyor. İşte bu tür hizmetler sunan firmalardan birisini anlatacağız.
Sitenin Sunduğu Hizmetler
Site erkekler için farklı tarzlarda kombin önerileri sunuyor. Özellikle erkeklerin her bulduğunu giydiğini düşünenler için bu yargının doğru olmadığını gösteren site hen tarzlar için hem de mekanlar için özel kombin önerilerini erkeklerin beğenisine sunuyor.
Sitede Hangi Tarzlar Var?
Sitede erkekler için belirlenen tarzlar şu şekildedir; casual, business casual, , man in black, traveller, business, basic, street, sporluxe ve retro. Bu tarzlar için kombin hazırlayan 4 adet stilist bulunmaktadır. Erkekler genellikle alışverişe çıktıkları zaman bir t-shirt bir pantolon almanın onlara yetebileceğini söylüyor. İşte bu sitenin stilistleri erkeklere için bu parça ile bile olsa farklı farklı kombin önerileri sunuyor.
Siteye Üye Olabilmek
Bu siteye üye olmak tamamen ücretsizdir. Siteye bilgilerinizi girip üye olduktan sonra önünüze çıkan ilk sayfada sitenin 4 stilistinden birisi sizin için seçiliyor ve o kişi sizin stilistiniz oluyor. Sitenin sohbet alanı sayesinde stilistiniz ile konuşabiliyorsunuz. İsterseniz stilistinizin sizin için önerdiği tarzı deneyebilirsiniz, isterseniz de kendi kafanızda bir stil varsa bu stilden bahsederek uygun olan kıyafetleri bulabilirsiniz.
Üstelik bunların hepsini tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Tarzınızı oluşturduktan sonra siteye beden ölçülerinizi tamamen doğru girdiğiniz anda site size tam ölçüleri ile kıyafet gönderiyor. Bu sayede kalıp olacak mı olmayacak mı gibi kaygılar yaşamanıza gerek olmuyor. Sitede iade, değişim ve ücretsiz kargo hizmetleri de bulunmaktadır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum