Gülaçar Ziyaretine Gelen Vatandaşların Sorunlarına Çözümler...

Gülaçar Ziyaretine Gelen Vatandaşların Sorunlarına Çözümler Üretiyor

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, TBMM'de ziyaretine gelen Vanlıların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor.

Editor: Van Haber
12 Ekim 2018 - 19:05 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 19:31

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, TBMM'de ziyaretine gelen Vanlıların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor.Ankara ve Van arasında yoğun bir mesai harcayan Osman Nuri Gülaçar, ziyaretine gelen vatandaşların sorunları dinleyip çözümler üretiyor.

Mecliste yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşadığını belirten Gülaçar, ''Mecliste bulunduğumuz her gün misafir ağırlıyoruz. Van'ımızın dört bir köşesinden gelen vatandaşlarımızın dertlerine derman olabilmek için gayret sarf ediyoruz. Çıktığımız bu meşakkatli yolda, siz gönül dostlarımızın duası olmazsa olmaz..Rabbim bizleri muvaffak eylesin.'' dedi.

DEĞERKENT SİTE SAKİNLERİ GÜLAÇAR'I ZİYARET ETTİ

Değerkent site sakinlerinin yaşadıkları mağduriyetede çözüm bulan Gülaçar, TBMM'de makam odasında Değerkent site sakinlerini ağırladı.Konu ile ilgili yakından ilgilendiklerini belirten Gülaçar, ''Değerkent site sakinlerini temsilen gelen heyet ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa süre önce probleme çözüm olma yolunda gayretlerimiz meyvesini veriyor. Bu problemin çözümünde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Kaynak: Gündem Van

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek