Gülaçar Sıkılmadık El Bırakmıyor

Gülaçar Sıkılmadık El Bırakmıyor

Ak Parti Van Milletvekili Adayı Osman Nuri Gülaçar seçim çalışmalarına devam ediyor.

Editor: Van Haber
14 Haziran 2018 - 20:42

Ak Parti Van Milletvekili Adayı Osman Nuri Gülaçar seçim çalışmalarına devam ediyor.AK Parti’nin 16 yıllık serüvenini AK kadroların bu süre zarfında durmadan, yorulmadan ve aşk ile çalışmalarına bağlayan GÜLAÇAR, ‘Partimizin kurucusu ve lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize hizmet adına ömrünü bu davaya feda etti. Bu anlamda gençliğe hep örnek oldu. Bizler de zirvede olan bu bayrağı hep burada bırakmak uğruna, ömrümüzü feda etmeye hazırız. Yeni ve güçlü Türkiye’nin gelecek nesillere ulaşabilmesi için istikrar gerekli. Bu da sadece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde gerçekleşebilir" dedi.


AK Parti teşkilatlarında gençliğin önemine vurgu yapan GÜLAÇAR, ‘AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı siyaset öğretici bir merkez gibidir. Buralarda yetişen kardeşlerimiz ilerleyen yaşlarında parti kadrolarında görev alarak ülkemize hizmet ederler. Bu geçmişte böyle oldu. Cumhurbaşkanımız’ın desteğiyle seçme seçilme yaşının 18 yaşına çekilmesi bunun en bariz örneğidir. Gelecekte emin olun, gençler ülke yönetiminde daha da fazla söz sahibi olacaklar. O yüzden durmadan ve yorulmadan çalışmak gerekiyor. Ülkeye katma değer sağlamak gerekiyor.’ diye konuştu.


Vatandaşın ilgisi ve samimiyetinden mutluluk duyduğunu ifade eden Osman Nuri GÜLAÇAR, “24 Haziran sonrası Türkiye çok farklı bir konuma ulaşacak, ayağındaki prangalardan kurtulacak. Önünü daha net gören ülkemiz, Batılı emperyalist güçlere karşı sağlam bir duruşu bir kez daha göstermiş olacaktır”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı