Gülaçar: Müküs Tamam

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar öncülüğünde sabahın erken saatlerinde seçim çalışmaları kapsamında Bahçesaray ilçesinde miting yapıldı

Gülaçar: Müküs Tamam
22 Mart 2019 - 01:33

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar öncülüğünde sabahın erken saatlerinde seçim çalışmaları kapsamında Bahçesaray ilçesinde miting yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva, Bahçesaray Belediye Başkan Adayı Meki Arvas ve İlçe teşkilatları ile 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere yönelik ilçe mitinglerinin ilki Bahçeray’da gerçekleştirildi.

Seçimler öncesi Bahçesaray'ı ziyaret eden Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar ve parti teşkilatı vatandaşlar tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.

''Bu Memlekete Güven Gelsin Huzur Gelsin''

Bahçesaraylılar ile bir araya gelen Ak Parti Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, memlekete huzur ve güvenin gelmesini istediklerini söyleyerek; ''İstiyoruz ki bu şehre ve memlekete güven gelsin huzur gelsin işte bizde bundan dolayı bu defa Ak Parti diyoruz.Gençlerimiz, çocuklarımız ve geleceğimiz için bu kez Ak Parti diyeceğiz.Bu kez görüyorum ki güzel Bahçesaray kararını vermiş ve bu coşkulu kalabalık inşallah seçim günü Ak Parti diyecektir.'' dedi.

''Bahçesaray Cennetten Bir Parça''

İlk mitingi Bahçesaray'da yaptıklarını belirten Gülaçar,''Değerli Müküs halkı biz ilk mitingimizi Bahçesaray’ımızda yaptık.Siz birde Bahçesaray'ı bizden dinleyin, Ankara'da nasıl anlattığımızı bir dinleyin.Bahçesaray cennetten bir parça ve insanı aziz ve o kadar değerli, hamdolsun Allah'a biz sizinle gururluyuz ve mutluyuz.''dedi.

Mitingin ardından Gülaçar ve beraberindekiler esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşların dilek ve temennilerini dinlediler.

Bahçesaray ziyareti sonrası, Eğitim Bir Sen Van 1.No’lu Şubesi tarafından Özalp’ta organize edilen Eğitim Çalışanlarıyla Buluşma programına katılan Gülaçar, “Eğitim Çalışanlarıyla Buluşma programında kıymetli öğretmenlerimiz ve eğitim camiasına yıllarca hizmet veren onlarca insanımızla bir araya geldik. Kendilerinden 31 Mart'ta ciddi bir destek alacağız inşallah.Program için Şube Başkanı Mehmet Ali Uca olmak üzere tüm Eğitim Bir Sen çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum.'' dedi.

Partililer ile birlikte bir dizi aile ve hane ziyareti de gerçekleştiren Gülaçar;
Malkoç, Kuşan ailelerine hasta ziyaretlerinin ardından İpekyolu Belediye Başkan Adayı Muhsin Aydın ile beraber Selimbey Mahallesinde Gülgeldi ailesine ziyarette bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum