Giotto Akademi Sanat

Giotto Akademi Sanat; resim kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Resim Atölyeleriyle sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmıştır.

Giotto Akademi Sanat
19 Nisan 2019 - 14:56

 

Giotto Akademi Sanat; resim kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Resim Atölyeleriyle sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmıştır. 21 senelik birikim ve tecrübeyle beraber, kurulduğu ilk günkü heyecanını sürdürmeye devam etmektedir. Akademinin her daim amaçları; öğrenmeyi ve başarıyı hedefleyen, sorgulayan ve araştıran bireyleri sanatla donatmaktır. Geleceğin mimarı olan gençlerimiz, Giotto Akademi Sanat ile beraber başarılarını katlayarak arttırmaktadır.

 

Yetenek Sınavlarına ve Güzel Sanatlara Hazırlık

 

Tüm bireyler için yetenek sınavlarına hazırlık kursunda Giotto Akademi Sanat kursları bulunmaktadır. Öğrencilerden aldığı geri dönüşler ve yüksek memnuniyet de; resim kursu Bursa dendiği zaman akla ilk gelen akademi olmasını sağlamıştır. Giotto Akademi Sanat’ta; sanat eğitiminin doğru öğretim yöntemleriyle süreç devam eder. Sanat eğitim sürecinde, her bireyin farklı yeteneğini ve öğrenim sürecini göz önüne alarak çalışmalarını sürdürür.

 

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık süresince öğrencileri kısıtlamayan ve aynı zamanda sınırları aşmayı sağlayan bir öğretim yaklaşımı amaç edinilmektedir. Giotto Akademi Sanat’ta öğrencilerle iletişim büyük bir etkiyle sürdürülmektedir. Hobi ya da güzel sanatlara hazırlık eğitimlerinin tümünde samimi ve keyifli bir çalışma orstamı bulunur.

 

Bursa'daki En İyi Resim Kursu

 

Giotto Akademi Sanat; güzel sanatlara hazırlık anlamında en etkili eğitimleri sürdürmektedir. Eğitim süreçlerini ve detaylarını incelemek isteyenler www.giottoakademisanat.com adresinden kolay bir biçimde ulaşabilirler. Uzman eğitimler, farklı etkinlikler, profesyonel danışmanlık ve esnek zamanlı kursların tamamı Giotto Akademi Sanat bünyesinde yer almaktadır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum