Reklam

Gerçek Medyum Hoca Arayanlara

Gerçek Medyum Hoca Arayanlara

Gerçek Medyum Hoca Arayanlara
14 Kasım 2019 - 21:23
Reklam

Bir çok kişinin hayatlarında yaşadıkları bu olumsuz durumları bertaraf etmek ve yeni kapılar açmak adına şifalanma yöntemlerinden ve dualardan destek umduklarını herkes biliyor. İnsan psişik bir varlık olduğu için içinde bir de alt benlik vardır. Buna bilinçaltı da deniyor ancak bizler o konudan ziyade neden bir yardım almak ihtiyacı duyuyoruz bu konu üzerinde durmaya çalışacağız. İnsan aynı zamanda aciz bir varlık olduğu için özellikle hayatında yaşadığı olumsuz durumların akabinde bir yardım eli bekler. Bunu bazen sevdiği bir insandan bazen bilimsel bakış açısına sahip ise bir doktordan bazen de bir ilmi hocadan bekleyebilir. Zaten çaresizlik insanlara en zor duruma iten şeydir bize kalırsa. En çok rağbet gören ilim çalışması olarak da bağlama büyüsü çok fazla dikkat çekmektedir. Gerçek medyum arayanların büyük çoğunluğu bu çalışmayı araştırmakta ve medeti buradan beklemektedir.

Turan hocanın yazılarına bakınca bu konular hakkında derin düşüncelerine şahit olduk. Hümanizmi yeniden tanımlar ve betimler cinsten bir çok yazı var sitesinde. Bu nedenle de tanışmak ve görüşmek istedik kendisi ile. Elbette çok yoğun bir insan sürekli olarak yurt dışına gidiyor ve özellikle Hac seyahatlari düzenlediği için yılın belirli zamanlarında ulaşılmaz oluyor. Ancak geri kalan zaman dilimlerinde onu tanıyanların da derlediği yorumlar neticesinde gerçekten insanlığın hizmetinde ve ücretsiz olarak da hizmet vermesi ile muadil hocalardan bir adım önde yer alıyor.

Sitesinde en çok dikkat çeken unsur hem her konu üzerinde detaylı aktarım yapabiliyor olması yani insanların kafasında en ufak bir soru işareti bırakmıyor. Hem de her yoruma bir yanıt verebilecek zamanı kendisine yaratıyor. Bunları karşılaştırdığımız diğer sitelerde pek fazla bulamadık açıkçası. Genel olarak ücret konusunu ön plana çıkaran kişilerin çokluğu ve her ne hikmetse daha konuyu anlamadan dinlemeden hemen ücret talep edilmesi hocamızın canını çok sıkmış anlaşılan. Bu nedenle sırf bu kızgınlığı yüzünden artık gönülden kopan rakamları da almamaya başlamış. Aslında bu ondan bir takım özel işlemler talep eden kişilere de uymuyor. İnsanların çoğu mahcup olmuş ve mutlaka Turan hoca için bir şeyler yapmak istiyor.

Bu konuda ısrarcı olanlara da dergahtaki çocukların eğitim masraflarına destek olabilecekleri önerisini getirmiş. Bir çok kimsesi olmayan insanların yiyip içtikleri ve eğitim aldıkları bir çok dergahın da yöneticisi konumunda. Babadan ve dededen aldığı ilmi en derin izleriyle birlikte insanlık için her geçen gün daha da geliştirerek uygulamakta. Talep gören bir diğer işlem ise aşk büyüsü İnsanların sevdikleri ile olan alıp veremedikleri her nedir bilinmez ama bu işlem de en çok talep görenlerden olarak öne çıkıyor. En net bilgileri soluksuz okuyabileceğiniz siteniz ise http://www.turanhoca.com olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum