Genç Sosyal Medya Fenomeni Çağrı Şahin’den Efsane Tavsiyeler

Genç Sosyal Medya Fenomeni Çağrı Şahin’den Efsane Tavsiyeler

Henüz 15 yaşında büyük kitlelere ulaşarak, büyük bir başarı yakalayan Çağrı Şahin; merak edenler için çok büyük fotoğraf tüyoları paylaştı.

Editor: Erkut
28 Ocak 2019 - 15:01

Instagram üzerinden başarılı fotoğraflar paylaşan ve milyonların ilgisini üzerine çeken Çağrı Şahin herkesin yaptığı ancak başarısız olduğu bu konuya değinmek istedi. Kendisinin yakaladığı başarıyı neye bağladığını sorduğumuzda ise bize tek bir kelimeyle cevap verdi. “Samimiyet” kavramına büyük önem veren Çağrı, her şeyden evvel başarılı fotoğraflar için samimi olunması gerektiğini belirti. Günümüzde binlerce insan sosyal medya platformlarını kullanıyor. Bu milyonlarca kullanıcı arasından başarıyı yakalayıp sıyrılmak bir hayli zor bir durum. Bunu henüz 15 yaşındayken azmiyle başaran Çağrı Şahin, hayalleri süsleyen Instagram hesaplarına sahip olmak isteyenlere önemli tüyolar veriyor.

Samimiyet Başarımın En Büyük Nedeni Oldu!

İnsanların artık farklı şeyler görmek istediğini dile getiren Çağrı Şahin, farklılıklar ile birlikte samimi pozları da sunduğunuz takdirde başarıya ulaşabileceğinizi belirtiyor. Instagram üzerinde milyonlarca insan size kolayca ulaşabiliyor. Bu büyük kitlenin her ne olursa olsun insanlığı kötü yönde etkilememesi gerektiğini belirten Çağrı, kendisinin fenomen olmak ile hayatında hiçbir şeyi değiştirmediğini belirtti. Doğal olmanın ve samimi fotoğrafların gücünü bizler için ortaya koyan Çağrı Şahin, gelecekte daha farklı projeler ile karşımızda olacak. Son olarak fotoğrafta kalitenin pikseller ile olmadığını belirten Şahin, asıl önemli olan şeyin gerçeklik ve tutku olduğunu belirtti.

Tutkuyla Çekilen He Fotoğraf İlgiyi Hak Eder!

Tutku kelimesinin birçok farklı açıdan derin anlamlarını gün yüzüne çıkaran bu genç fenomen, tutkulu işlerin muhakkak başarıya ulaşacağına inanıyor. Tutkuyla birlikte bizlere inancın da mesajlarını verdi. Sadece bir fotoğrafı bir yerlerde paylaşarak gerçek başarının maalesef oluşmayacağını belirten ünlü isim, emek ve çabanın da bulunması gerektiğini belirtti. Emek ve çabadan çıkarılması gereken sonuç ise tam anlamıyla “özgün” olmak ona göre. Kendisi hesabını aktif olarak kullanmaya başlamadan önce birçok farklı fenomeni takip etmiş ancak bunların hiçbirini kendisine örnek almamış. Her zaman özgün projelerin peşinde koşmuş. Sanırım alınması gereken mesajı fazlasıyla veriyor bu cümleler.

Her Zaman Kendiniz Olun ve Taklit Etmeyin!

Özgün olmak ve özgün içerikler üretmek maksadıyla birçok farklı noktaya değinen genç fenomen, taklitçi olmanın hiçbir faydasının olmadığını düşünüyor. Kendisinin de taklitlerini çoğu zaman sosyal mecralarda gören ünlü isim, “Onlara sadece gülüp geçiyorum. Taklit etmekle zaman kaybetmemeleri çok saçma ama eğleniyor olmaları problem değil.” Şeklinde ifadeler kullandı. Buradan da anlıyoruz ki geleceğin Instagram dünyasını birbirine katacak güçlü bir isim geliyor. Tamamen özgün ve taklitten uzak bir yapıyla karşımıza çıkan Çağrı Şahin, geleceği fazlasıyla parlak olan bir genç. Daha şimdiden ünlü isimlerin bile ilgisini çeken Çağrı Şahin, 15 yaşındayken yakaladığı bu başarıyı tamamen çalışmasına ve tutkusuna bağlıyor.

Ben Gezmeyi Seviyorum, Siz Ne Seviyorsanız Onu Yapın!

Yurt dışı ve yurt içi birçok farklı şehirde anısı bulunan genç fenomen, tam bir seyehat tutkunu. Bugüne kadar gezdiği yerler hakkın da gezi yazıları ve fotoğrafları paylaşan fenomen, tutkusunun peşinden koşmaya devam ediyor. ATV ve otomobil sevdası ise tüm takipçileri tarafından çok iyi bir şekilde biliniyor. Çoğu zaman paylaştığı ultra lüks otomobil fotoğraflarıyla milyonları hayrete düşüren isim, başarı için en iyi yaptığınız şeyi yapmanızı öneriyor. Farklılık, samimiyet ve mükemmeliyetçilik bu çocuğun ruhuna işlemiş diyebiliriz. Objektiflerin karşısına geçtiğinizde inanıp, iyi yaptığınız şeyin hayalleriyle insanlara bir şeyler sunarsanız başarabilirsiniz.

Kaynak: http://www.cagrisahin.com/biyografi

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı