Geleceğinizden Haberdar Olun

Geleceğinizden Haberdar Olun

İskambil falları bilinen en eski kehanet yöntemlerindendir. İskambil oyun kartları 14.yüzyılın başında Avrupa da icat edildikten sonra falları da bakılmaya başlanmıştır.

Editor: bazkriz
10 Temmuz 2018 - 21:40 - Güncelleme: 10 Temmuz 2018 - 23:21

İskambil falları bilinen en eski kehanet yöntemlerindendir. İskambil oyun kartları 14.yüzyılın başında Avrupa da icat edildikten sonra falları da bakılmaya başlanmıştır. Okuma yönleri ile tarota benzer. Çok farklı açılımlar yapılabilir. İnsanların geleceğe duydukları merak ve bu gizemi çözme atılımı falı doğurmuştur. Fal yöntemlerinden en kolaylarından olan iskambil, yanlış yorumlanmaya da müsaittir. Bu yüzden tecrübeli ellerin elinden bakmak en doğrusu olacaktır. iskambilfali.org sitesi bu bağlamda emsallerinin haricinde güvenilir ve hızlıdır. Üstelik ücretsizdir. Bu işe merakı olanlar kolaylıkla kullanabilirler.

 

Site Hakkında

Site aşk falı da bakar. Aşk falları için doğru adres olabilir. Bunun yanı sıra tarot falı da bakar. Tarotunda iskambile benzer olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak iskambil daha nettir. Açıklamaları soru işaretleri doğurabilir. Hızlı anlık fallar bakılmak isteniyorsa tercih edilen bir site olmalıdır. Kesin ifadeleri vardır. Yorumlar yapılırken bu durum sanal kahve fallarında da olabilir. Site de sanal kahve falı da bakılır. Tek yapılması gereken kahve fincanının fotoğrafıdır. Site gerçekten çok hızlıdır.

https://www.iskambilfali.org/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı