Gebze Oto Ekspertiz

Gebze Oto Ekspertiz

Ekspertiz belirli bir konu hakkında teknik bilgisi olan kişi anlamına gelmektedir. Araçların tüm parçaları hakkında bilgilidir ve 2. el araçlarda araç satın almak isteyen kişilerin zarar etmesini önlemektedir.

Editor: bazkriz
05 Ekim 2018 - 11:28 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 13:51

Ekspertiz belirli bir konu hakkında teknik bilgisi olan kişi anlamına gelmektedir. Araçların tüm parçaları hakkında bilgilidir ve 2. el araçlarda araç satın almak isteyen kişilerin zarar etmesini önlemektedir. Gebze oto ekspertiz olarak geniş bir istasyonda ve alanında uzman kişiler tarafından hizmet verilmektedir. Bunun yanında sahip olunan profesyonel ekipmanlar ile doğru bir rapor çıkarılabilmektedir. İyi bir ekspertizraporu yaklaşık 6 sayfa olmalıdır ve aracın tüm parçaları dikkatlice incelenmelidir. Olumlu ve olumsuz görülen her şey rapora yazılmalıdır.

 

EkspertizNe İş Yapar?

Ekspertiz 2. el araçlarda hasar kaydının olup olmadığı, varsa değişen boyanan parçaların neler olduğu gibi konularda bilgi vermektedir. Araç dışarıdan oldukça temiz yeni görülebilir fakat aracın çok yüksek bir hasar kaydı olabilir. Araca sonradan yan sanayi parçaları takılmış olabilir. Bu da aracın değerinin düşmesine neden olmaktadır. Değişen parçalar sadece ekspertizlerin sahip olduğu cihazlarla anlaşılmaktadır. Gebze oto ekspertiz olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız. Yanılma payı yoktur ve raporun garantisi imzalı kaşeli bir biçimde verilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek