Garanti Oto Ekspertiz Bostancı (Oto Sanayi) Şubesi

Garanti Oto Ekspertiz Bostancı (Oto Sanayi) Şubesi

Editor: Harun Antepli
30 Eylül 2018 - 11:38 - Güncelleme: 30 Eylül 2018 - 16:01

İstanbul'da, Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı bölgesinde yaşanan oto ekspertiz sorununa Garanti Oto Ekspertiz olarak çözüm sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyimle son teknolojiye sahip cihazların ortak bir şekilde kullanılmasıyla ortaya çıkardığımız kaliteli hizmet sayesinde güvenilir araç alımı için sizlere yardımcı oluyoruz.

1999 yılından beri alanında birçok yeniliğe imza atmış olan Garanti Oto Ekspertiz, Bostancı oto ekspertiz  hizmetiyle Bostancı ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle 2. el araç alımlarında yaşanan birçok sorunun alıcıya mal edildiği bir ortamda sağladığı güvenilir ekspertiz hizmeti sayesinde güvenin adresi olma konusunda ne kadar başarılı bir firma olduğumuzun bir kez daha kanıtlanması hususunda adımlar atıyoruz. Firmamızın Bostancı sanayi ekspertiz hizmeti esnasında olduğu gibi tüm şubelerimizde son teknolojiye sahip cihazların yardımıyla incelemeler yaparken aynı zamanda alanında uzman ustaların kontrolüyle ortak bir sentez oluşturuyor ve aracın tüm detaylarını sizin yerinize inceliyoruz. 2. El araç satın almak isteyen fakat araçtan anlamadığı için bir türlü bu işleme yanaşmayan fakat sıfır araç alacak durumda da olmayan kişilerin gönül rahatlığıyla 2. El araç alabilmesi adına hizmet veriyoruz. Araç kontrolü esnasında tüm mekanik ve kaporta aksamları ayrıntılı bir şekilde inceleniyor, karşılaşılan en ufak bir sorun bile not edilerek hazırlanacak olan ekspertiz raporuna not düşülüyor. Sağlanan Otoekspertiz Bostancı bölgesinde hizmet vermekte olup aynı zamanda İstanbul’un her bölgesinde de faydalanabilmeniz için Garanti Oto Ekspertiz şubeleriyle her zaman sizlere hizmet vermektedir.

2. el araç almak isteyen kişilerin hizmetimizden yararlanabilmesi için Garantiotoekspertiz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın resmi internet sitesinden tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte aşağıda vermiş olduğumuz adresten ulaşım sağlayabileceğiniz gibi telefon aracılığıyla da gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Adres:

Garanti Oto Ekspertiz Bostancı (Oto Sanayi) Şubesi

İçerenköy Mah. Ertaş Sokak. No:14/A Bostancı / Ataşehir / İSTANBUL

Telefonlarımız: +90 (216) 504 24 06

 

Mobil: +90 (530) 497 06 34 - +90 (546) 400 15 16

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek