Faruk Alpaslan’dan İsa Berge’ye Ziyaret

Faruk Alpaslan'dan İsa Berge’ye Ziyaret

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)’un emektar ismi ve Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan, Van Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge’yi ziyaret etti.

Editor: Van Haber
11 Ağustos 2018 - 23:28

ALPASLAN’DAN BERGE’YE ZİYARET

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)’un emektar ismi ve Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan, Van Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge’yi ziyaret etti. İşte ziyarette konuşulanlar:

“Esnaf ve sanatkar denince akla gelen isim Faruk Alpaslan’dır”

VAN ESOB Başkanı İsa Berge: “Faruk başkanımızı kendi yaptırdığı esnaf sarayında ağırlamaktan onur duydum. Sayın başkanımızın VAN ESOB’a katkıları büyüktür. Seçildiğimiz günden itibaren en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Esnafımızın ve sanatkarımızın sorunlarına çözüm aramak adına çıktığımız yolculuğumuza devam edeceğiz.”  

“Berge ve yönetimi sarayın içini dolduracaktır”

Faruk Alpaslan: “Yeni seçilen kardeşim İsa Berge ile yönetimini gönül hoşluğuyla tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Van’ımıza tüm odalarımızın rahatlıkla hizmet sunabileceği bir esnaf sarayı kazandırdım. Benden sonraki süreçte sarayın içi boş kaldı ve buranın hakkı verilemedi. Van esnafı gerçek manada bir hizmet sektöründen yoksun kaldı. Hakikaten benden sonraki boşluğun doldurulacağı kanısı ile geldim. Bundan sonraki süreçte İsa Berge kardeşimin ve yönetiminin bu sarayı dolduracağına yürekten inanıyorum ve kendilerinin yanında olacağım. VAN ESOB’un güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum.”  

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı