Fal ve Tarot Kartları

Fal ve Tarot Kartları

Tarotun mazisi insanların geleceğini, şu anların gizemlerini merak ettiğinden kaynaklanır. Orta çağın sonlarına doğru çıkmış tarot falı bilinen en eski kehanet yöntemidir.

Editor: bazkriz
10 Temmuz 2018 - 19:56 - Güncelleme: 10 Temmuz 2018 - 23:21

Tarotun mazisi insanların geleceğini, şu anların gizemlerini merak ettiğinden kaynaklanır. Orta çağın sonlarına doğru çıkmış tarot falı bilinen en eski kehanet yöntemidir. Günümüzde ise insanların çoğu bu kehanetleri duymak ister ve bunun için para öder. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki insanlar hoş şeyler duymak istediklerinde psikologlardan daha çok falcıları tercih ederler. İşte bu yoğun talepten yararlanmak isteyen piyasada gerçekte ve sanal ortamda birçok dolandırıcı vardır. Bu güvensiz mecralardan uzak insana "Tarot falı bak " dedirtecek tarot.fali.net sitesi emsallerinden daha çok müşteri memnuniyetini önemser ve tarotta ne varsa gördüğü şekilde anlatır. Yapılması gereken tek şey kart seçmek kalır.

 

Biraz Tarot Biraz Site Hakkında

Tarot köken olarak nereden geldiği tam bilinmese de eski Mısır'da "Kral yolu" anlamına gelen "Ta-rosh" kelimesinden doğduğu rivayet edilir. Bir diğer rivayet ise Latincede çark anlamına gelmiş "Rota" kelimesinden doğmuştur. Bu çark ise doğum, yaşam ve ölümü simgeler. Site de bu simgenin yansıması gibi merak edilen ne varsa yanıt bulunmaya yardımcı olur.

https://tarot.fali.net/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu