Evlenecek Çiftlere Özel Çift Alyanslar

Evlenecek Çiftlere Özel Çift Alyanslar

Alyanslar evliliğin çok özel bir simgesidir. Çiftler kendi tarzları ve stillerine uygun çift alyans modellerini tercih ederler.

Editor: Van Haber
28 Ocak 2019 - 22:05

Alyanslar evliliğin çok özel bir simgesidir. Çiftler kendi tarzları ve stillerine uygun çift alyans modellerini tercih ederler. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı modeller Tesbihane markası tarafından sunulur. Kalitesinden uzun vermeyen tavrıyla uzun yıllar kullanım garantisi verir. Farklı ve birbirinden özgün tarzlarıyla adeta çiftlerin gözlerini kamaştırır.  Taleplere uygun olarak üretilen alyans modelleri çiftlerin özel üretim isteklerini alarak tasarımlar yapar. Sadakatin ve bağlılığın sembolü olan alyanslar aşkı temsil eder. Bağlılığı temsil eden alyanslar ufak ama çarpıcı bir detaydır.  

Çift Alyans  Modelleri

Birbirinden farklı güzel alyans modelleri arasından seçim yapmak çoğu zaman zor olur. Bundan dolayı alyans seçerken birkaç püf noktaya dikkat etmek karar verme aşamasını kolaylaştırır. Çiftler önce alyansın yapıldığı madeni seçmelidirler. Genellikle ülkemizde altın alyanslar kullanılır. Alyansın altın ayarı genellikle dayanıklı olmasına göre ayarlanılarak üretilir.  Altın alyansın yanında gümüş, çelik veya titanyum alyans da tercih edilebilir. Ancak çoğunlukla evlenecek çiftler altın alyans taraftarıdır. Hem göze hoş görünmesi hem de sağlam olması açısından altın alyanslar tercih sebebidir.  Sarı veya kırmızı altından yapılan çift alyans modelleri klasikleşmiştir. Son zamanlarda evlenen çiftler için yapılan özel alyanslar beyaz altında üretilmeye başlanmıştır. Farklı ve özgün tasarımlarıyla beyaz altın alyans modelleri tercih edilir. Tesbihane markası farklı renklerde ki alyans modelleriyle çiftlere geniş bir seçenek imkanı sunar.

Son zamanlarda popüler olmaya başlayan klasik düz alyans modelleri şık ve sade bir görünüm oluşturur. Görsel açıdan daha zengin görünmesini isteyenler desenli veya motifli çift alyans modelleri tercih edebilir. Alyans tasarımlarıyla ilgili bir diğer modeller ise bombeli veya düz olanlardır. Yılın trendler arasında sade ve klasik görünümlü bombeli alyanslar yer almaya başlar. Bunun yanında düz alyans modellerini tercih eden kesim azınlıkta olsa da daha çağdaş bir görünüm kazandırdığını düşünenler vardır.  Genellikle evlenecek çiftler sırataş, alyans ve tektaşı birlikte kullanmayı tercih eder. Alyans ve tek taşı aynı parmakta kullanan çok fazla kadın vardır. Tek taş gösterişli olduğu için alyansı daha seçebilmek mümkündür.

https://www.tesbihane.com/alyan

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?